#24 – Poniedziałek 09.01.2023

Powrót do archiwum listów

Cześć,

O czym w dzisiejszym newsletterze?

  1. O MOIM PISANIU
  2. O CIEKAWOSTKACH
  3. MINIONY TYDZIEŃ NA BLOGU
  4. PLANY NA TEN TYDZIEŃ

Nowy rok, stara ja – raczej niewiele się u mnie zmieniło z nastaniem 2023, ale ponieważ przybyło tu ostatnio sporo nowych osób, to pozwól, że krótko przypomnę co i jak.

1. O MOIM PISANIU

W telegraficznym skrócie:

Blog mamadesigner.pl obchodził właśnie piąte urodziny. Kiedyś pisałam jeden artykuł tygodniowo. Od jakiegoś czasu celuję w dwa.

Wtorki zwykle obfitują w nowe projekty graficzne, a czwartki w artykuły dotyczące gier.

Poza blogiem uruchomiłam newsletter – w zamyśle miejsce do bezpośredniego kontaktu z Tobą, w którym znajdziesz linki do ostatnich artykułów i info o planach na najbliższy czas plus jakieś moje prywatne przemyślenia (kiedyś też extra grafiki). Wcześniej pisywałam raz w miesiącu, a od niedawna raz w tygodniu.

W 2022 w utrzymaniu regularności przeszkodziła mi depresja. W 2023 chcę włożyć więcej wysiłku w pisanie.

2. O CIEKAWOSTKACH

Fascynujący świat dynamicznie zmieniającej się technologi to coś, co zawsze mnie kręciło. Żeby nie wypaść z obiegu śledzę newsy z tej kategorii. W tym akapicie zwykle dzielę się tym, co ostatnio wyczytałam.

Np. news’a o zmieniającym kolor aucie od BMW, albo o tym jak już niedługo będziemy mogli zagrać w gry z włączeniem zmysłu węchu.

W tym roku chciałabym także pisać o tym, co sądzę o różnych doniesieniach, jak np. o tym, że Sztuczna Inteligencja odbierze mi robotę, a sądzę, że tego nie zrobi i że narzędzia typu Dall-e to nadal tylko i aż narzędzia. Chętnie poczytam, co ostatnio w temacie Sztucznej Inteligencji doszło do Twoich uszu.

Fajnie byłoby też powymieniać się np. tym co ostatnio czytamy – ja zatopiłam się w „Sen u dzieci” Magdy Kaczor, Magdaleny Szczęsnej. Nie ze wszystkim, co przeczytałam jestem w stanie łatwo się zgodzić, ale mam poczucie, że to wartościowa książka. Znasz ją?

3. MINIONY TYDZIEŃ NA BLOGU

Napisałam blogowe podsumowanie 2022 roku i świętowałam piąte urodziny mamadesigner.pl. W ramach cyklu o grach przypomniałam wpis o #fitgraniu, czyli wykorzystaniu gry Ring Fit Adventure przy zrzucaniu zbędnych kilogramów.

4. PLANY NA TEN TYDZIEŃ

W blokach startowych czeka wpis z laurkami na Dzień Babci i Dziadka – pojawi się we wtorek. W czwartkowym wpisie chciałabym wreszcie zmierzyć się z tematem lootbox’ów (kiedyś planowałam o nich napisać, ale uznałam, że jeszcze za mało o nich wiem ;P)

💛💛💛 A zaglądasz na moje Social Media? Np. na Instagrama? Tam też trochę piszę.

Uściski!
Ewa

Powrót do archiwum listów