Układ Słoneczny – darmowe kolorowanki do pobrania

Niedawno obchodziliśmy w naszym domu Dzień Kolorowanki. Z myślą o takich nietypowych świętach stworzyłam na bloga sporo rozmaitych materiałów. Jeśli chodzi o kolorowanki, to znajdziecie ich u mnie całe mnóstwo: kolorowanki na MAMAdesigner.

I choć mieliśmy czym świętować Dzień Kolorowanki, to nie byłabym sobą, gdybym z tej okazji nie przygotowała czegoś nowego 😉

Aktualnie na blogu publikuję treści kosmiczne – sierpień miesiącem Wszechświata – to moje motto! Tak się złożyło, że wśród wielu moich kolorowanek nie było żadnej w tym temacie. Jest sporo dinozaurów, kilka kolorowanek-przepisów na dania, wiewiórka i wieloryby, ale kosmosu brak. Dziś to się zmienia – przedstawiam Wam dwie świeżutkie kosmiczne kolorowanki.

Pierwszą z nich przygotowałam na podstawie zeszłotygodniowego plakatu z Układem Słonecznym, a druga jest szaloną wariacją na na bazie pierwszej.

Mam nadzieję, że obie przypadną Wam do gustu i spędzicie z nimi miło czas.

LICENCJA

Pliki kolorowanek z Układem Słonecznym oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kolorowanek z Układem Słonecznym do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA KOLOROWANEK Z UKŁADEM SŁONECZNYM

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: czarno-biała
  • Zalecana grubość papieru: zwykły papier xero
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1×2

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *