Darmowy plan lekcji do pobrania – edycja 2023 + 19 innych przydatnych grafik szkolnych

Darmowy plan lekcji do pobrania, to już moja coroczna tradycja na blogu 😉 Zaczęło się w 2018, potem krótka przerwa, bo jeszcze nie wiedziałam, że chcę przygotowywać go co roku, a potem już poszło – 2020, 2021, 2022 i dziś 🙂

Od 2020 oprócz planu lekcji przygotowuję także inne grafiki szkolne. Do tej pory były to m.in. plakaty z alfabetem, cyframi, zakładki do książek, naklejki na zeszyty i tabliczka mnożenia.

W tym roku moje dziecko idzie do pierwszej klasy, więc poczułam potrzebę stworzenia jeszcze większej ilości grafik szkolnych.

Co roku ustalam sobie także motyw przewodni dla wszystkich grafik:

 • 2018 – abstrakcja
 • 2019 – x
 • 2020 – bazgroły
 • 2021 – leśne zwierzęta
 • 2022 – koty
 • dziś – OWOCE I WARZYWA! Bo w tym roku szkolnym zamierzam pobawić się projektem SENSOKUCHNI, a tam będzie dużo owoców i warzyw 😉

W ten oto sposób przedstawiam Wam dzisiaj kolekcję 20 DARMOWYCH GRAFIK SZKOLNYCH Z MOTYWEM OWOCOWO-WARZYWNYM, w której skład wchodzą: plan lekcji, plan dzwonków, plakat z alfabetem, plakat z cyframi, naklejki na zeszyty, zakładki do książek, dwa warianty tabliczki mnożenia, a także pamiątkowa karta ucznia, którą można uzupełnić w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego, trzy plakaty motywujące, plakat z dniami tygodnia, plakat z nazwami miesięcy, plakat z kształtami, szablon na wpisanie listy lektur lub listy książek, które chce się przeczytać, szablon do wpisania wyprawki szkolnej + listy zakupowe do wyprawki szkolnej, liściki do śniadaniówki + szablony do własnych liścików do śniadaniówki – łącznie 20 KARTEK A4.

Kolekcja jest darmowa, ale jeśli chcecie, możecie w ramach wsparcia moich działań na blogu postawić mi kawę w serwisie buycoffee: buycoffee.to/mamadesignerpl/. Wszystkie wirtualne kawy z dopiskiem „grafiki szkolne” wykorzystam na zakupy wyprawki szkolnej dla Młodej 😉

A tymczasem miłego pobierania i używania 😉

LICENCJA

Pliki grafik szkolnych z owocami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie grafik szkolnych z owocami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA GRAFIK SZKOLNYCH Z OWOCAMI

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wszystkich wydruków:

 • Format pliku: A4
 • Kolorystyka: kolor
 • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2, a do naklejek polecam papier samoprzylepny
 • Rodzaj wydruku: jednostronny
 • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *