Kosmiczny plakat z Układem Słonecznym

Już od kilku lat w sierpniu wyczekujemy w naszym domu nocy spadających gwiazd. W tym czasie czytamy książki o kosmosie, przygotowujemy kosmiczne dekoracje, pieczemy gwiezdne ciastka, odpalamy kosmiczne apki i gramy w kosmiczne gry. Bardzo lubimy ten ekscytujący czas.

Od dzieciństwa interesowałam się kosmosem i swoją pasją zarażam moją córkę. Wypatrywanie „spadających gwiazd”, czyli spalających się w ziemskiej atmosferze Perseidów, których najwięcej zobaczyć można wieczorami 12.08 i 13.08, to tylko fragment tej kosmicznej fascynacji. Uwielbiamy dokumenty o podróżach poza ziemską orbitę, śledzimy status różnych misji kosmicznych, np. lądowanie łazika Perseverance na Marsie i wszelkie ciekawostki z wielkiego Wszechświata.

Zgłębianie tajemnic kosmosu warto rozpocząć od „podróży” po Układzie Słonecznym. Właśnie z tego powodu marzyło mi się stworzenie własnego plakatu z naszym układem planetarnym – takiego, który mógłby zostać ozdobą pokoju małego odkrywcy, ale także posłużyć za materiały edukacyjne na lekcjach w szkole, czy w przedszkolu.

I właśnie dziś przedstawiam Wam ten projekt.

Jeśli chcecie z niego skorzystać, to poniżej znajdziecie do niego link.

LICENCJA

Plik plakatu z Układem Słonecznym oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu z Układem Słonecznym do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Plik udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATU Z UKŁADEM SŁONECZNYM

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor (można też drukować w skali szarości, ale polecam kolor dla głębszego efektu)
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Dajcie znać, czy mamy tu jakichś kosmicznych pasjonatów! 🌟🌟🌟

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *