Słoik oszczędności dla wymagających

Zeszłoroczny słoik oszczędności wywołał pozytywny odzew. Chętniej korzystaliście z wariantu bez wpisanej kwoty, a to oznacza, że moja dzisiejsza propozycja słoika oszczędności ze skalą procentową też może przypaść Wam do gustu 🙂

Moją zeszłoroczną motywacją dla stworzenia słoika oszczędności była chęć nauczenia mojej córki oszczędzania. Młoda poradziła sobie w tej kwestii idealnie. Aktualnie dostaje kieszonkowe i nie ma najmniejszego problemu z odkładaniem kasy na później. Niedawno założyliśmy jej dedykowane konto w banku – takie dla dzieci. Ma swoją spersonalizowaną kartę, którą płaci za swoje zakupy. Jeszcze nie korzysta z aplikacji, bo nie ma własnego telefonu, ale jestem pewna, że i z obsługą apki świetnie sobie poradzi.

Słoik w takiej formie, jaką Wam dziś wrzucam, raczej już jej się nie przyda. Ale jest on idealnym rozwiązaniem dla młodszych dzieci i osób, które lubią wszystko „zobaczyć” 🙂 Słoika można też używać do motywowania w innych obszarach, np. domowe obowiązki, treningi, odrabianie prac domowych, albo właśnie odwrotnie zbieranie dobrych wspomnień, przyjemności. Kiedy uzbieracie cały słoik dostajecie coś extra. Możliwości jest wiele.

LICENCJA

Pliki słoika oszczędności ze skalą procentową oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie słoika oszczędności ze skalą procentową do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA SŁOIKA OSZCZĘDNOŚCI ZE SKALĄ PROCENTOWĄ

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj plików: .jpg
  • Format plików: A4
  • Kolorystyka: kolorowy / czarno-biały
  • Zalecana grubość papieru: zwykły papier xero lub grubszy
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 2×1 (2 oddzielne grafiki po 1 stronie)

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *