Girlanda halloweenowa do samodzielnego wydruku

W zeszłym roku na naszą halloweenową domówkę przygotowywałam dekoracje etapami. Najpierw powstały pojemniki na przekąski, potem plakaty, a na samym końcu halloweenowa girlanda.

Pojemniki udostępniłam od razu na blogu. Doskonale wiem, że je lubicie, bo klasyczne pudełko popcornowe, na bazie którego powstał jego halloweenowy odpowiednik, bije na moim blogu rekordy popularności.

Plakaty były czymś super ekstra tylko dla Subskrybentów mojego newslettera, ale ponieważ w tym roku podjęłam decyzję o zmianie jego dystrybucji (od jakiegoś czasu dostęp do niego mają chętni, ale nie trzeba zapisywać się przez podanie maila – można dla wygody, ale nie trzeba), to tutaj możecie odwiedzić maila z plakatami halloweenowymi (będę jeszcze o nich wspominać w kolejnym wpisie).

Natomiast jeśli chodzi o girlandę, to tu sprawa jest zabawna, bo… aż do teraz nie pojawiła się ona na blogu. Możliwe, że zostawiłam ją sobie na potem, bo w ferworze przygotowań do zeszłorocznej imprezki, zabrakło mi czasu na przygotowanie wpisu. I tak oto girlanda kisiła się w „szufladzie” aż do dziś. Ale ja już od dawna nie robię projektów do szuflady, więc… tam tam tam: oto girlanda!

To, co wyróżnia ją spośród innych, to fakt że pasuje do naszych pojemników i plakatów. Pasuje także do tegorocznej gry na spostrzegawczość. Pewnie niektórzy zorientowali się już, że w tym roku planuję przygotować wielki zestaw pasujących do siebie dekoracji halloweenowych 😊Kulminacja nastąpi już w najbliższy wtorek, tymczasem pobierajcie śmiało to co już jest.

Girlandę można drukować na grubszym papierze (wtedy będzie trwalsza), ale jest też fajny patent na uzyskanie ciekawego efektu w wersji ekonomicznej. Wystarczy odrysować proporczyk na kolorowych brystolach (np. w kolorze białym, czarnym i pomarańczowym) albo zwykłym kolorowym papierze i nakleić na powstałe elementy nasze ozdobne duszki, dynie i nietoperze – szablon z samymi ozdobami także znajdziecie poniżej. Jeśli do klejenia ozdób użyjecie taśmy piankowej, to efekt będzie rewelacyjny. Jest to opcja zdecydowanie bardziej ekonomiczna, ale i trochę bardziej pracochłonna (wycinanie wszystkich ozdób to żmudne zajęcie). Dla zabieganych mam wersję podstawową z nadrukowanymi ozdobami.

Przygotowałam także girlandę w wersji mini – potrzebuję takiej do zawieszenia przy kąciku z przekąskami.

Linki do wszystkich grafik znajdziecie poniżej. To co? Drukujecie girlandę w wersji podstawowej, ozdoby do wariantu ekonomicznego z wykorzystaniem kolorowych papierów, czy może girlandę w odsłonie mini?

Swoją girlandę po wydrukowaniu proporczyków i złożeniu ich na pół, przewiesiłam przez sznurek i skleiłam klejem. Użyłam przez pomyłkę kleju wodnego, który niestety zostawił ślady, dlatego do sklejenia proporczyków polecam klej szkolny, albo taśmę dwustronną 😊

Sami zdecydujcie, czy wolicie wydrukować gotową girlandę, czy ozdoby (duszki, nietoperze, napis „boo” i dynie), którymi udekorujecie własnoręcznie wycięte proporczyki z kolorowych papierów.
Taka taśma piankowa świetnie nadaje się do mocowania ozdób do proporczyków – całość zyskuje charakter trójwymiarowy.
Do wycinania gotowej girlandy wystarczą zwykłe nożyczki, do wycinania ozdób używałam ostrych nożyczek do decoupage.
Girlandę można zawiesić na mocnej nici, sznurku, albo ozdobnej tasiemce.
Nasze ozdoby przydadzą się nie tylko do udekorowania girlandy, ale także do naklejenia na kubeczki, słomki, torebeczki na cukierki, itp.
Po skończonej pracy warto przekąsić małe co-nieco 😉

LICENCJA

Plik girlandy halloweenowej oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie girlandy halloweenowej do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA GIRLANDY HALLOWEENOWEJ

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku girlandy podstawowej:

 • Format pliku: A4
 • Typ pliku: .pdf
 • Kolorystyka: kolor
 • Zalecana grubość papieru: grubszy grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
 • Rodzaj wydruku: jednostronny
 • Ilość stron do wydruku: 5

Szczegóły wydruku girlandy mini:

 • Format pliku: A4
 • Typ pliku: .pdf
 • Kolorystyka: kolor
 • Zalecana grubość papieru: grubszy grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
 • Rodzaj wydruku: jednostronny
 • Ilość stron do wydruku: 2

Szczegóły wydruku ozdób do girlandy wycinanej z kolorowego papieru:

 • Format pliku: A4
 • Typ pliku: .jpg
 • Kolorystyka: kolor
 • Zalecana grubość papieru: grubszy grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
 • Rodzaj wydruku: jednostronny
 • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *