Halloweenowa gra na spostrzegawczość

Halloween obchodzimy w naszym domu co roku od kilku lat. Jest to dla nas okazja do przebieranek, dekorowania domu i objadania się smakołykami – aktywności w sam raz na długie jesienne popołudnia i wieczory.

Tak się składa, że w tym roku planujemy zaprosić kilka osób na to nasze halloweenowe świętowanie, więc do imprezki przygotowuję się w sposób szczególny.

Poza listą dekoracji, które zrobię w większości sama, bo sprawia mi to szczególną przyjemność, spisem pomarańczowo-czarnych potraw (coś mi mówi, że będą to głównie słodkości) i klimatyczną składanką muzyki, zastanawiam się także nad imprezowymi aktywnościami.

Imprezkę przygotowuję głównie dla Dzieciaków. Poza oczywistym zbieraniem cukierków (mam rewelacyjną alternatywę dla chodzenia po cukierki do sąsiadów), tańcami i przebierankami pomyślałam o zabawach kreatywnych, logicznych i ruchowych… Tym razem kreatywne zabawy już ogarnęła mama jednej z zaproszonych dziewczynek, więc skupiłam się na rozgrywce logicznej.

I tradycyjnie już, postanowiłam podzielić się tu z Wami rezultatami – przedstawiam grę na spostrzegawczość w stylu halloweenowym.

Zadanie polega na odszukaniu wszystkich wyszczególnionych na dole halloweenowych obiektów i wpisaniu ich poprawnej liczby. Grę z powodzeniem można wykorzystać jako kartę pracy podczas zajęć w placówkach, w których temat Halloween nie jest tematem kontrowersyjnym 😉

LICENCJA

Plik halloweenowej gry na spostrzegawczość oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie halloweenowej gry na spostrzegawczość do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA HALLOWEENOWEJ GRY

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: zwykły papier xero
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *