Podróż balonem – darmowy plakat do pobrania

Lot balonem nie był moim marzeniem, bo z moim lękiem wysokości nie ciągnęło mnie do takich ekstremalnych wyzwań. A jednak, kiedy tego lata stanęłam przed możliwością wejścia do balonowego kosza i poszybowania hen wysoko… skorzystałam z tej okazji.

Zdradzę Wam tutaj, że kluczowa okazała się namowa mojej córki. Sama z siebie znalazłabym pewnie mnóstwo wymówek, żeby nie lecieć, ale kiedy zobaczyłam, jak zdecydowanie moja pięciolatka oświadcza, że ona leci, to zapragnęłam, żebyśmy przeżyły to wspólnie. Słyszałam tylko głos w mojej głowie mówiący „Będziesz żałować, że nie spróbowałaś”. I ku mojemu zdziwieniu odważyłam się i… było super!

Ten plakat to dla mnie pamiątka tamtych wydarzeń. Ilustracja dla marzycieli, którzy mają śmiałe cele i nie boją się do nich dążyć. A poza tym jest to także kolejna ozdoba do pokoju dziecka z serii moich tegorocznych zwierzątek leśnych.

LICENCJA

Plik plakatu „Podróż balonem” oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu „Podróż balonem” do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA PLAKATU PODRÓŻ BALONEM

Plakat przygotowałam na formacie A4 i zamknęłam go w pliku .jpg. Polecam drukowanie na grubszym papierze.

POBIERAM: PLAKAT PODRÓŻ BALONEM

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze naszą chmurkową girlandę, albo przepis na balonową lampę.

Do usłyszenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.