Naklejki na laurkę na Dzień Babci i Dziadka

Już jutro Dzień Babci, a po nim Dzień Dziadka – dwie super okazje, aby podziękować naszym bliskim za to, że są.

Moja córeczka ma już przygotowane upominki dla swoich dziadków, które razem zapakowałyśmy i dołączyłyśmy do nich nasze bileciki.
Fajnym dodatkiem może być także własnoręcznie przygotowana przez dziecko laurka. I tu wchodzi milion opcji na jej przygotowanie. Sama pamiętam z własnego dzieciństwa takie rysowane, wyklejane, albo malowane farbami. Można w takiej laurce połączyć kilka różnych technik – co kto lubi.
Ja postanowiłam przygotować dla Was coś, co sprawdziło się u nas doskonale przy okazji dnia taty, kiedy moja córeczka była na tyle mała, że jeszcze nie potrafiła sama wymalować laurki. Z pomocą przyszły nam wtedy naklejki, które maluchy uwielbiają naklejać, tworząc tym samym unikatową, bardzo indywidualną kompozycję 😉
Poniżej znajdziecie link do szablonu wielkości arkusza A4, który możecie wydrukować na papierze samoprzylepnym i wyciąć z niego naklejki, a dziecko będzie mogło stworzyć z nich własny obrazek na laurce dla dziadków. Jeśli nie macie arkusza samoprzylepnego, a chcecie wydrukować nasz szablon na domowej drukarce, to można zrobić to na zwykłym papierze i użyć kleju do stworzenia „domowych” naklejek.
 

 

Link do pobrania

 

 

Licencja

Plik naklejek na laurkę na Dzień Babci i Dzień Dziadka oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać naklejki na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych zarówno naklejki, jak i prace plastyczne nimi przyozdobione, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Macie jakieś własne patenty na wspólne tworzenie upominków dla najbliższych z młodszymi dziećmi?

Jeśli potrzebujecie innych inspiracji i materiałów związanych z Dniem Babci i Dniem Dziadka, zapraszam Was pod poniższe linki:

Do usłyszenia już wkrótce!
 

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz