Darmowe etykietki do prezentów na Dzień Babci i Dziadka

Co prawda moje dziecię jest już na tyle „dorosłe”, że samo ogarnie w przedszkolu upominek dla Babci i Dziadka z okazji ich świąt, ale tak dobrze bawiłam się z nią dwa lata temu i rok temu, przygotowując wspólnie drobiazgi dla dziadków, że i w tym roku postanowiłam nie odpuszczać i dorzucić coś zrobionego wspólnie.

Jeszcze głowię się nad konkretami, ale już wiem, że nasze podarki zapakujemy w papier ozdobny i doczepimy zaprojektowane przeze mnie etykietki.
Pomysł na etykietki pojawił się w mojej głowie po tym, jak postanowiłam w tym roku mocno skupić się na ćwiczeniu kaligrafii, z którą wstępnie zakolegowałam się już w zeszłym roku. Wymyśliłam sobie, że fajnie byłoby doczepić do upominków ręcznie wypisane bileciki, bo byłoby to coś uroczego, a jednocześnie miałabym kolejną okazję do poćwiczenia pisma odręcznego.
Ponieważ wyszło całkiem fajnie, wciągnęłam swoje napisy do programu graficznego i przygotowałam karteczki możliwe do wydruku.

I właśnie te etykietki podrzucam Wam dziś do darmowego pobrania.
 

Licencja

Plik etykietek na prezenty dla Babci i Dziadka oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie etykietek na prezenty dla Babci i Dziadka do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA ETYKIETEK NA PREZENTY DLA BABCI I DZIADKA

Pod poniższym linkiem znajdziecie plik .jpg przygotowany do druku na kartce formatu A4. Dziurki w etykietkach można zrobić biurowym dziurkaczem – nie zaznaczałam kółeczek, bo jeśli nie trafi się idealnie w środek to etykietka może nadal wyglądać dobrze, a kółeczko zdradzałoby, że nie trafiliśmy 😉

A Wy już wiecie, co podarujecie swoim Babciom i Dziadkom?

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *