Plakaty do pokoju dziecka #7 – zwierzęta z dżungli (małpka, papuga, pantera)

Jedną z aktywności, które chciałam podejmować w ramach prowadzenia bloga MAMAdesigner było projektowanie plakatów do pokoju mojego dziecka. Ta forma graficzna zaspakaja nie tylko moje potrzeby projektowania i przyozdabiania pokoju córki, ale i jej potrzeby poznawcze. Win, win.

Ponad rok temu opublikowałam swoje pierwsze plakaty do pokoju dziecka. Był to zestaw trzech plakatów z leśnymi zwierzątkami – misiem, liskiem i zajączkiem. Już wtedy wiedziałam, że zwierzątek pojawi się na blogu więcej. Okazało się jednak, że po drodze było tyle innych motywów, że zwierzęce plakaty w odsłonie drugiej publikuję dopiero dziś – lepiej późno, niż później. 😉

LICENCJA

Pliki plakatów ze zwierzątkami z dżungli oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów ze zwierzątkami z dżungli do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW ZE ZWIERZĄTKAMI Z DŻUNGLI

Poniżej zamieściłam linki, z których możecie pobrać prezentowane powyżej grafiki plakatów ze zwierzątkami z dżungli. Plakaty umieściłam w osobnych plikach .jpg. Możecie drukować je na domowej drukarce, na kartce formatu A4. Polecam papier o wyższej gramaturze (grubości) niż ten ksero – ja używam zwykle papieru o gramaturze 200g/m2.

Jak zwykle będzie mi niezmiernie miło dostać info, czy plakaty spodobały się Wam i czy zamierzacie z nich skorzystać. 🙂

Miłego użytkowania!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *