Plakaty do pokoju dziecka #7 – zwierzęta z dżungli (małpka, papuga, pantera)

Jedną z aktywności, które chciałam podejmować w ramach prowadzenia bloga MAMAdesigner było projektowanie plakatów do pokoju mojego dziecka. Ta forma graficzna zaspakaja nie tylko moje potrzeby projektowania i przyozdabiania pokoju córki, ale i jej potrzeby poznawcze. Win, win.

MORE

Ponad rok temu opublikowałam swoje pierwsze plakaty do pokoju dziecka. Był to zestaw trzech plakatów z leśnymi zwierzątkami – misiem, liskiem i zajączkiem. Już wtedy wiedziałam, że zwierzątek pojawi się na blogu więcej. Okazało się jednak, że po drodze było tyle innych motywów, że zwierzęce plakaty w odsłonie drugiej publikuję dopiero dziś – lepiej późno, niż później. 😉

 

Linki do pobrania

Poniżej zamieściłam linki, z których możecie pobrać prezentowane powyżej grafiki plakatów ze zwierzątkami z dżungli. Plakaty umieściłam w osobnych plikach .jpg. Możecie drukować je na domowej drukarce, na kartce formatu A4. Polecam papier o wyższej gramaturze (grubości) niż ten ksero – ja używam zwykle papieru o gramaturze 200g/m2.

 

Licencja

Pliki projektu plakatów ze zwierzątkami z dżungli oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać je na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Jak zwykle będzie mi niezmiernie miło dostać info, czy plakaty spodobały się Wam i czy zamierzacie z nich skorzystać. 🙂

Miłego użytkowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *