Girlanda wielkanocna

Do świąt wielkanocnych pozostało już niewiele czasu, a ja po dłuższej przerwie w publikowaniu nowych postów jestem pełna zapału do pracy. Po zmiksowaniu tych dwóch faktów wyszedł mi dzisiejszy wpis.

Uwielbiam dekorowanie własnego domu na różnego rodzaju okazje. Oprócz świąt, czy urodzin, wprowadzam także drobne tematyczne akcenty z powodu mniejszych okazji, np. pączkową girlandę z okazji tłustego czwartku 😀 Wszystko po to, by zaczarować zwykłe momenty, a także po to, by zrobić coś fajnego razem z moim dzieckiem. Girlanda, jako dekoracja wpasowuje się w temat idealnie – można na niej umieścić potrzebny w danej chwili motyw, a poziom trudności wykonania jest adekwatny dla słabo rozwiniętych manualnie – matki i córki 😀
Z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowałyśmy razem girlandę wielkanocną. Ja zaprojektowałam obrazki (w duchy tych z girlandy bożonarodzeniowej, która sprawdziła nam się idealnie), a córka pomogła przy klejeniu elementów i zawieszaniu naszej dekoracji.
Gorąco zachęcamy Was do przygotowania własnej girlandy. Jeśli chcecie, możecie skorzystać z naszego wzoru, który udostępniamy poniżej.

Tak jak w przypadku naszej bożonarodzeniowej girlandy, aby wykonać własną dekorację należy wydrukować poszczególne elementy na papierze formatu A4. Zarówno ilość, jak i różnorodność elementów pozostawiamy Waszej decyzji. My wydrukowałyśmy wszystkie 6 elementów dwukrotnie i umieściłyśmy je w kolejności widocznej na załączonych zdjęciach.
 


 

Link do pobrania

Pod poniższym linkiem znajdziecie 6-stronnicowy plik .pdf, zawierający poszczególne elementy naszej girlandy wielkanocnej. Jeśli chcecie zbudować sobie z nich własną ozdobę, możecie wybrać i wydrukować te elementy, które są Wam potrzebne – każdy element to osobna strona o wielkości A4, albo skorzystać ze wszystkich części. Swoją girlandę drukowałam na papierze o gramaturze 200g/m2, ale ponieważ elementy są dwustronne i składa się je na pół, co daje podwójną warstwę papieru, to myślę, że spokojnie można użyć papieru o mniejszej grubości.
 

 


 

Licencja

Pliki girlandy wielkanocnej możecie pobrać za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Znaczy to, że możecie wykorzystywać go na własny użytek – drukować, przyozdabiać girlandą swój dom, dom znajomych lub rodziny, a nawet znajomych znajomych, ale nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno pliku, jak i girlandy.

Jeśli nasza ozdoba przypadła Wam do gustu chętnie poczytam o tym w komentarzach 😉 Zachęcam Was także do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi 🙂

Jeśli szukacie innych ozdób wielkanocnych, to rzućcie okiem na te urocze wiosenne plakaty.

Do miłego!

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz