Kalendarz na 2019 rok z okazjami dla dziecka

Witajcie w 2019! Jeśli chodzi o mnie, to odkąd pamiętam, bardzo lubiłam noworoczne plany i postanowienia i to całe wypełnianie terminarza.

Całkiem niedawno poczułam potrzebę wyedukowania mojej córki w kwestii dni tygodnia, postanowiłam więc wykorzystać moje zamiłowanie do planowania i przygotować dla niej specjalny, personalizowany kalendarz na 2019 rok, w którym będą nie tylko wyszczególnione nazwy dni tygodnia, ale także obrazki z jej codziennymi aktywnościami i zaznaczone wyjątkowe okazje. Wszystko po to, by sprawdzić, czy moja mała córeczka jest już gotowa na ogarnięcie takiego pojęcia, jak czas i jego upływ. Z mojej perspektywy wygląda to na intrygującą przygodę!

Kalendarz to nasz eksperyment, zaprojektowałam go „na czuja” i nie mogę doczekać się, kiedy przetestujemy go w akcji. Właściwie, to już możemy zacząć – Nowy Rok, wtorek, dzień misiowych naleśników i noworocznego spaceru 🙂

Naklejki do oznaczania naszych okazji planuję przygotowywać sukcesywnie, bo o ile swój 2019 mam wypełniony planami po brzegi, o tyle w przypadku mojej córki spodziewam się nieznanego. 😀

Natomiast kalendarz mam dostępny od ręki, w całości, więc jeśli nasz eksperyment przypadnie Wam do gustu, to śmiało – pobierajcie i korzystajcie. 🙂

LICENCJA

Pliki misiowego kalendarza na 2019 rok oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie misiowego kalendarza na 2019 rok do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA MISIOWEGO KALENDARZA

Plik z kalendarzem na 2019 rok znajdziecie pod poniższym linkiem. Jest to 12-stronnicowy dokument .pdf. Każda strona to kartka wielkości A4. Drukować można swobodnie na zwykłym papierze xero (80g/m2).

Korzystając z okazji, że to nasze pierwsze spotkanie w nowym roku, pragnę złożyć Wam wszystkim życzenia wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i planów, a sobie kolejnych spotkań z Wami tu, na blogu. 🙂

Do usłyszenia!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *