Girlanda urodzinowa – wzór w 4 kolorach do pobrania za darmo

Pod koniec marca świętowaliśmy drugie urodziny córki. Po pierwszych urodzinach, na których podałam całkowicie bezpieczny bezglutenowy, bezlaktozowy i oczywiście bezsmakowy 🙁 tort, który został przez naszą pociechę w całości zwrócony, wiem już, że urodziny muszą być jak trzeba – z prawdziwym tortem, z balonami, prezentami i wszystkimi urodzinowymi atrakcjami 🙂 W końcu ma się je tylko raz w roku.

Dlatego też tym razem tak bardzo zależało mi na dobrym przygotowaniu do świętowania tej ważnej dla nas okazji. Tort piekłam 2 dni z tego przepisu (na przepisach pani Doroty nigdy się nie zawiodłam), a Wy mogliście podejrzeć efekt mojej pracy na naszym koncie na Instagramie. Prezentem, oprócz materialnych podarunków, był ten z wpisu o najlepszym prezencie dla dwulatka. Dołożyłam także starań w kwestii odświętnej dekoracji – były standardowe balony, czapeczki, odświętne nakrycie stołu, a w tym roku także własnoręcznie wykonana przeze mnie girlanda urodzinowa.

Zaraz po urodzinach pomyślałam, że z wielką chęcią podzielę się z Wami plikami do druku. Myślę, że wzór jest na tyle uniwersalny, że girlanda może ozdabiać zarówno kinderparty, jak i imprezę urodzinową kogoś starszego 😉 Stali bywalcy pewnie już zorientowali się, że ja zawsze stawiam na żółto-szaro-biało-czarną kolorystykę, dlatego tym razem przygotowałam także dodatkowe palety barwne, żebyście mieli w czym wybierać.

Poniżej zamieszczę linki i podgląd wszystkich wersji, z których będziecie mogli pobrać wybrany przez siebie wzór. Girlandę możecie wydrukować na domowej drukarce. Bardziej estetycznie będzie, jeśli skorzystacie z grubszego papieru – my drukowaliśmy na papierze o gramaturze 200g/m2. Zresztą, rzućcie okiem na poniższą listę…

Rzeczy potrzebne do przygotowania girlandy urodzinowej:

– grubsza kartka A4 (np. o gramaturze 200g/m2) x2 potrzebna do wydruku wzoru girlandy
– drukarka potrzebna do wydruku wzoru girlandy
– taśma dwustronna lub klej potrzebne do sklejenia górnej części girlandy
– sznurek lub tasiemka do zawieszenia elementów girlandy
– nożyczki do wycięcia wszystkich potrzebnych elementów

Po wydrukowaniu i wycięciu wybranego wzoru girlandy (linki poniżej) należy zagiąć górną część jak na zdjęciu:

Na zgięciu, po wewnętrznej stronie naklejamy kawałek taśmy dwustronnej lub smarujemy powierzchnię klejem, zaraz po tym, jak zawiesimy element na sznureczku lub tasiemce. Kolejne elementy girlandy zawieszamy jeden za drugim, tak by utworzyły napis „sto lat”, pamiętając, by każdy z nich zakleić na zaczepie.
My wydrukowaliśmy całość x3, dzięki czemu uzyskaliśmy długą girlandę do przyozdobienia okna.

LICENCJA

Pliki girlandy urodzinowej oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie girlandy urodzinowej do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA GIRLANDY URODZINOWEJ

Przechodząc do rzeczy oto linki do girlandy w wersji żółtej, pistacjowej, błękitnej i różowej. Pod każdym linkiem znajdziecie dwustronicowy plik .pdf z szablonem sześciu różnych trójkącików do przygotowania girlandy urodzinowej.

Jeśli girlanda przypadła Wam do gustu chętnie poczytam o tym w komentarzach 😉 Zachęcam Was także do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi 🙂

Do usłyszenia!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *