Plakat z zimową wioską

W tym roku mam zaplanowane powolne dekorowanie domu na Święta. Od początku grudnia każdego dnia dorzucam jakąś jedną drobnostkę.

Zawiesiłam już lampki na balkonie, rozłożyłyśmy u Młodej małą choinkę, którą ta udekorowała całkiem sama i miała przy tym tyle radości 🥹 Kupiłam gałązki do wazonu na stół, wyeksponowałam na kuchennej półeczce świąteczne bibeloty i kubki, zawiesiłam wieniec na drzwiach, zawiesiłam kurtynę świetlną w oknie pokoju Młodej.

A dziś przyszła kolej na świąteczne plakaty i grafiki – zamierzam wymieniać po kilka dziennie. Z Młodą ustaliłam, że do swojej ściennej galerii zrobi świąteczne prace plastyczne, a do reszty ja przygotuję coś w klimacie zimowo-bożonarodzeniowym.

Dziś na przykład podrzucę Wam zimową wioskę, którą zmontowałam do jednej z naszych ramek.

LICENCJA

Pliki plakatu z zimową wioską oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu z zimową wioską do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA PLAKATU Z ZIMOWĄ WIOSKĄ

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .jpg
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *