Darmowe etykietki do prezentów na Dzień Babci i Dziadka – edycja #2

Córka poprosiła, żebyśmy wymyśliły dla Dziadków jeszcze jakieś drobiazgi, oprócz laurek. Mnie do takich przedsięwzięć nie trzeba namawiać 😄

Prezent dla Dziadka już mamy. Rozkminiamy jeszcze drobiazg dla Babci. Oba upominki będą potrzebowały jakiejś fajnej oprawy, więc wyciągnęłam pudło z papierami ozdobnymi, odpaliłam też oprogramowanie graficzne i zmontowałam nowe etykietki na prezenty dla Babci i Dziadka.

Kilka lat temu korzystałyśmy z wykaligrafowanych przeze mnie bilecików, ale przyszła pora na coś nowego. I tak oto przygotowałam karteczki w lekko skandynawskim stylu, w trzech wariantach kolorystycznych. Korzystajcie 😊

Licencja

Plik etykietek na prezenty dla Babci i Dziadka oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie etykietek na prezenty dla Babci i Dziadka do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA ETYKIETEK NA PREZENTY DLA BABCI I DZIADKA

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj plików: .jpg
  • Format plików: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy (np. taki o gramaturze 160-250g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

A Wy już wiecie, co podarujecie swoim Babciom i Dziadkom?

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *