Darmowy dyniowy plakat

Jeśli szukacie dekoracji na imprezę halloweenową, albo bal z okazji święta dyni, to koniecznie sprawdźcie, co dziś dla Was mamy 🙂

Przy okazji dzisiejszego wpisu mogę chyba szumnie ogłosić, że mamy tu na MAMAdesigner całą SERIĘ plakatów owocowo-warzywnych!
Uściślając – mamy ich aż trzy 😉 Zaczęło się wiosną od plakatu ananasowego. Obserwując zainteresowanie mojego dziecka tamtą grafiką uknułam niecny plan edukacji owocowo-warzywnej wspartej materiałami w postaci owoców, warzyw, owocowo-warzywnych zabawek i owocowo-warzywnych obrazków (plakatów). Po ananasie przybiłyśmy piąteczkę z bananem, a dziś prezentujemy Wam pierwsze warzywo w naszej kolekcji – dynię.
Październik dynią stoi, a jeśli ktoś lubi halloween, to dyniowy motyw pasuje jak ulał. My zabieramy się za analizowanie wnętrza tego uroczego pomarańczowego warzywa, a Wam polecamy nasz darmowy dyniowy plakat jako idealną dekorację wszelkich jesiennych balów i zabaw. W zależności od tego, czy bawicie się w stylu halloween, czy też bardziej dyniowo przygotowałam dwa warianty plakatu – jeden z halloweenową buzią, a drugi bez. Ten drugi można wykorzystać również jako rodzaj halloweenowej zabawy w malowanie buzi na dyni 😉

LICENCJA

Pliki plakatów z dynią oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z dynią do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW Z DYNIĄ

Nasze dyniowe plakaty to grafiki wielkości A4. Pod poniższymi linkami znajdziecie pliki .jpg, z których możecie je wydrukować. My drukowaliśmy je na domowej drukarce, używając papieru o gramaturze 200 m2/g.

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *