Dyplomy dla Uczniów na zakończenie roku szkolnego

Dodałam do menu nową kategorię: OKAZJE > SZKOŁA. Będę wrzucać tu wszelkie materiały związane ze szkolnymi wydarzeniami, np. takimi jak zakończenie roku szkolnego, które już tuż tuż.

Ten rok szkolny był dla całej naszej rodziny niesamowity. Młoda poszła do pierwszej klasy, więc wszyscy przechodziliśmy przez te niepowtarzalne emocje. Okazało się również, że potrzebuję tej nowej kategorii na blogu, bo ilość grafik związanych ze szkołą jest ogromna – głowę rozsadza mi od pomysłów, a nie miałam gdzie ich wrzucać.

To teraz mam 😊 I na dobry początek zaczniemy od zakończenia 🤣 Chodzi oczywiście o zakończenie roku szkolnego. Mam dla Was kolorowe dyplomy gratulacyjne dla dzieciaków z okazji końca szkoły. Postawiłam w nich na elementy imprezowe (jest girlanda i confetti), jest też powiew lata i beztroski (samolociki z papieru i tęcza), mamy także nawiązania do osiągnięć (kotyliony z gwiazdką). A do tego wszystkiego moje osobiste gratulacje, które według mnie powinno usłyszeć każde dziecko – za trud, za starania, za rozwój i sukcesy.

Tam poniżej zamieszczam swoją stałą licencję, która mówi o tym, że materiały graficzne udostępniam za darmo do użytku prywatnego ze szczególnym uwzględnieniem szkół i innych placówek edukacyjnych, które także mogą korzystać z nich za darmo. W przypadku tego typu grafik to oczywiste, że głównym użytkownikiem będą szkoły i placówki edukacyjne, więc niech to wybrzmi jasno: zezwalam na darmowe pobieranie moich grafik i wykorzystanie ich w szkolnych uroczystościach i okazjach. Jeśli przy okazji uda Ci się skrobnąć do mnie maila z info, że korzystasz z mojej pracy, to będę Ci niewymownie wdzięczna (adres mailowy znajdziesz poniżej). Ja potem tego maila biorę sobie do statystyk i widzę ile osób faktycznie ma z tych grafik pożytek i które z nich są popularne. To sprawia, że wiem jak i co robić dalej 😉

LICENCJA

Plik dyplomu gratulacyjnego na zakończenie roku szkolnego oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie dyplomu gratulacyjnego na zakończenie roku szkolnego do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA DYPLOMU GRATULACYJNEGO

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy (np. z bloku technicznego, u nas papier o gramaturze 200g/m2).
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *