Plakaty sylwestrowe

Tego jeszcze na moim blogu nie było, a w sumie już kilka razy urządzaliśmy sylwestrową domówkę i dobrze byłoby zebrać tu jakieś fajne sylwestrowe dekoracje.

Zaczniemy powolutku – od czegoś, co zawsze ozdabia nasz dom, czyli od potrójnego plakatu. Takie potrójne grafiki tworzę do ramek nad łóżkiem mojej córki. Od tych trzech ramek w ogóle zaczęło się to całe moje blogowanie na MAMAdesigner, więc mam ogromny sentyment do tej konkretnej ozdoby.

Plakaty, które dziś Wam proponuję będą świetnie komponowały się ze złotymi, srebrnymi i czarnymi ozdobami sylwestrowymi, czyli imprezką w stylu glamour 🙂

My właśnie takie lubimy najbardziej – balony, konfetti i mnóstwo cekinów. Do tego dobre jedzenie i energetyczna muzyka i mamy przepis na świetną imprezkę sylwestrową – właśnie tak to robimy co roku z naszą córką. I mam nadzieję na jeszcze kilka takich imprezek w przyszłości, póki Młoda nie pójdzie w świat i nie zacznie imprezować bez nas 😉

LICENCJA

Pliki plakatów sylwestrowych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów sylwestrowych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW SYLWESTROWYCH

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .jpg
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1×3

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *