Owocowo-warzywny kalendarz na 2024 rok

Spodobała mi się koncepcja wykorzystania tego samego motywu na szkolnych grafikach i kalendarzu, dlatego postanowiłam trzymać się jej także w tym roku.

Od jakiegoś czasu w okolicach września wrzucam Wam tutaj szkolne grafiki. Są to głównie plany lekcji i dodatki – w tym roku tych dodatków była cała masa.

Na blogu publikuję także kalendarze roczne. I teraz wyobraź sobie, że wpadłam na pomysł, żeby grafiki szkolne i kalendarze były w danym roku w jednym motywie graficznym, dzięki czemu tworzy super wypasiony komplet spójnych grafik.

I tak, dzięki tegorocznym owocowo-warzywnym grafikom szkolnym przyszła pora na owocowo-warzywny kalendarz na 2024 rok.

LICENCJA

Pliki owocowo-warzywnego kalendarza na 2024 rok oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie owocowo-warzywnego kalendarza na 2024 rok do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA KALENDARZA NA 2024 ROK

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .pdf
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2 albo zwykły papier xero (80-100g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 13

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *