Owocowo-warzywna kolorowanka

Mam taki niecny plan, że chcę trochę pokolorować te krótsze i ciemniejsze jesienne dni. Jak do tej pory pogoda w naszej okolicy jeszcze radzi sobie całkiem nieźle, ale poranki są już znacznie mniej zachęcające do wstawania, niż latem.

Z tego powodu w zeszłym tygodniu na bloga wjechały kolorowe plakaty z balonikami, a dziś w Wasze ręce oddaję owocowo-warzywną kolorowankę z większością naszych dotychczasowych owoców i warzyw z serii owocowo-warzywnej.

Tak się składa, że jutro (15.10.2021) wypada święto owoców i warzyw, więc może oprócz kolorowej, zdrowej przekąski zechcecie celebrować ten dzień także z naszą kolorowanką?

LICENCJA

Pliki owocowo-warzywnej kolorowanki oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie owocowo-warzywnej kolorowanki do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA OWOCOWO-WARZYWNEJ KOLOROWANKI

Szczegóły techniczne wydruku.

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasze pozostałe kolorowanki 🙂

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *