Owocowo-warzywna kolorowanka

Mam taki niecny plan, że chcę trochę pokolorować te krótsze i ciemniejsze jesienne dni. Jak do tej pory pogoda w naszej okolicy jeszcze radzi sobie całkiem nieźle, ale poranki są już znacznie mniej zachęcające do wstawania, niż latem.

Z tego powodu w zeszłym tygodniu na bloga wjechały kolorowe plakaty z balonikami, a dziś w Wasze ręce oddaję owocowo-warzywną kolorowankę z większością naszych dotychczasowych owoców i warzyw z serii owocowo-warzywnej.

Tak się składa, że jutro (15.10.2021) wypada święto owoców i warzyw, więc może oprócz kolorowej, zdrowej przekąski zechcecie celebrować ten dzień także z naszą kolorowanką?

LICENCJA

Plik owocowo-warzywnej kolorowanki oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie owocowo-warzywnej kolorowanki do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA OWOCOWO-WARZYWNEJ KOLOROWANKI

Szczegóły techniczne wydruku.

POBIERAM: OWOCOWO-WARZYWNĄ KOLOROWANKĘ

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasze pozostałe kolorowanki 🙂

Do usłyszenia już wkrótce!

1 thought on “Owocowo-warzywna kolorowanka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.