Balonowe plakaty w 9 kolorach

Piękna polska złota jesień to jest coś, co napełnia mnie zachwytem. Jednak nie oszukuję się zbytnio, że słoneczna pogoda potrwa wyjątkowo długo. Na pochmurne dni przygotowuję właśnie kolorowe grafiki. Częścią pakietu są dzisiejsze balonowe plakaty.

Jeśli też chcecie ubarwić sobie nadchodzącą szarówkę, to poniżej znajdziecie linki do poszczególnych plakatów z balonikami w 9 różnych kolorach.

LICENCJA

Plik balonowych plakatów oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie balonowych plakatów do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA BALONOWYCH PLAKATÓW

Każdy z baloników to osobny plik .jpg formatu A4.

POBIERAM: BALONIK RÓŻOWY (CIEMNY)

POBIERAM: BALONIK NIEBIESKI (CIEMNY)

POBIERAM: BALONIK ŻÓŁTY

POBIERAM: BALONIK POMARAŃCZOWY

POBIERAM: BALONIK NIEBIESKI (JASNY)

POBIERAM: BALONIK CZERWONY

POBIERAM: BALONIK RÓŻOWY (JASNY)

POBIERAM: BALONIK ZIELONY

POBIERAM: BALONIK FIOLETOWY

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze ten trochę inny balonowy plakat, plakat chmurkowy, albo chmurkową girlandę.

Do usłyszenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.