Balonowe plakaty w 9 kolorach

Piękna polska złota jesień to jest coś, co napełnia mnie zachwytem. Jednak nie oszukuję się zbytnio, że słoneczna pogoda potrwa wyjątkowo długo. Na pochmurne dni przygotowuję właśnie kolorowe grafiki. Częścią pakietu są dzisiejsze balonowe plakaty.

Jeśli też chcecie ubarwić sobie nadchodzącą szarówkę, to poniżej znajdziecie linki do poszczególnych plakatów z balonikami w 9 różnych kolorach.

LICENCJA

Pliki balonowych plakatów oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie balonowych plakatów do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA BALONOWYCH PLAKATÓW

Każdy z baloników to osobny plik .jpg formatu A4.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *