Plakaty do pokoju dziecka #8 – dinozaury + BONUS

Niewiele ponad dwa tygodnie temu wpadłyśmy z córką na świetny tutorial z rysowania uroczego stegozaura. O tym, że dinozaury są wielką zajawką mojego dziecka wiedziałam już od jakiegoś czasu, ale dopiero wtedy zobaczyłam taki nieopisany błysk radości w jej oczach. Nie było odwrotu – zamówienie na WIĘCEJ DINOZAURÓW (!) poszło do działu kreatywnego i tym sposobem narodziła się linia dinozaurowych plakatów i… KOLOROWANEK!

Tutorial, o którym wspomniałam we wstępie znajdziecie na youtubie, na kanale Roba Biddulpha. Oprócz stegozaura są tam także inne urocze postaci do rysowania – np. nasz ukochany jeż SONIC 😉

Ja przymierzałam się do własnych dinozaurowych ilustracji już od jakichś dwóch miesięcy. Radosne niedzielne popołudnie spędzone na rysowaniu ogromnego Gregozaura (tak ma na imię Stegozaur autorstwa Roba) uświadomiło mi, że nie ma na co czekać i należy pójść za ciosem.

Po niedawnych wiosennych plakatach wiedziałam także, że bardzo lubicie kolorowanki, więc wyszła z tego całkiem prosta matematyka 😉 W dzisiejszym wpisie dzielę się linkami do trzech plakatów z dinozaurami (z diplodokiem, stegozaurem i mniej groźną wersją tyranozaura) i trzech kolorowanek przygotowanych na ich podstawie.

Linki do pobrania

Poniżej znajdziecie odnośniki do każdego pliku z osobna – przygotowałam je w formacie .jpg w taki sposób, aby nadawały się do wydruku nawet na domowej drukarce, na zwykłej kartce A4.

  1. PLAKAT diplodok
  2. PLAKAT stegozaur
  3. PLAKAT tyranozaur
  4. KOLOROWANKA diplodok
  5. KOLOROWANKA stegozaur
  6. KOLOROWANKA tyranozaur

Licencja

Pliki plakatów i kolorowanek z dinozaurami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać zarówno plakaty, jak i kolorowanki na własny użytek. Nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe), ale istnieje możliwość wykorzystania materiałów w celach edukacyjnych – wystarczy kontakt z info na maila ewa.mazur@mypoint.pl

Będzie mi niezwykle miło jeśli dacie znać (w komentarzach lub na naszych kanałach Social Media) jak podobają się Wam nasze dino-plakaty i kolorowanki.

A jeśli szukacie innych dekoracji do pokoju swojego dziecka polecamy Wam naszą kategorię PLAKATY

Do usłyszenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *