#14 – Grudzień 2021

Powrót do archiwum listów

Witaj,

Grudzień spędziłam w dużej mierze offline. Chciałabym napisać, że zrobiłam sobie zdrową przerwę od Internetów, ale prawda jest taka, że poświęciłam prowadzenie bloga i kanałów Social Media na rzecz innych zobowiązań. To nie był urlop dla odpoczynku, tylko przerwa wymuszona nadmiarem innych spraw (projektów, niezałatwionych spraw, chorowania, przygotowań do Świąt, itp. itd.)

Z tego powodu wpisy na blogu pojawiały się nieregularnie i nie było ich tyle, ile zaplanowałam. Nie zdołałam przygotować kart do nauki miesięcy, nie posunęłyśmy się z córką ani o krok z naszą grą mobilną, nie zebrałam w jednym miejscu inspiracji do pakowania prezentów, no i przegapiłam publikację życzeń świątecznych.

Zrobiłam za to bardzo obszerne podsumowanie 2021 roku, do którego serdecznie Cię zapraszam! Ale lojalnie uprzedzam, że to dość długa lektura 😅 (wordcounter podpowiada, że to co najmniej 7 minut czytania 😱).

Grudniowe wpisy:
Kolorowanka z przepisem na pierniczki
Świąteczne hasła do kalamburów, czyli nasza kolejna propozycja świątecznej gry
Najfajniejsze gry mobilne dla Dzieci w 2021 roku – to nie jest zestawienie, którego szukasz
Podsumowanie 2021 roku
Życzenia Noworoczne

Udało mi się za to regularnie wrzucać na Instagram nasze zadania z kalendarza adwentowego i było to dla mnie takie minimum z utrzymania kontaktu ze swoimi Obserwatorami.

Choć jestem potwornie zmęczona i nieprzygotowana na wejście w nowy rok, to jedno wiem – nie chcę odpuszczać prowadzenia bloga. Odpuściłam go, bo nie miałam wyjścia, ale ta przerwa wypełniona była tęsknotą. Było łatwiej ogarnąć całą resztę, ale wcale nie było przyjemniej.

Styczniowe zapowiedzi:
Zaczniemy od czwartych urodzin bloga. Tradycyjnie przytoczę historię bloga i opowiem o planach na najbliższy rok. Będzie też coroczny urodzinowy upominek – tym razem tapety na telefon 😉
Następnie zamierzam kontynuować czwartkowe wpisy o grach, ale jeszcze nie wiem, co konkretnie przygotować – prawdopodobnie spędzę dzisiejszą imprezkę sylwestrową na zastanawianiu się co i jak.
Razem z córką przygotowujemy już powoli prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Szykujemy ręcznie zdobione albumy z fotografiami Młodej. Ozdobimy je m.in. kartami do zdjęć. Częścią z nich na pewno podzielimy się na blogu.
Potem znów przyjdzie kolej na czwartkowy wpis o grach – coś wymyślę.
Ponieważ styczeń to dla nas miesiąc, w którym napawamy się zimą, to przygotuję jakieś fajne zimowe plakaty.
Kolejny wpis o grach będzie prawdopodobnie następnym odcinkiem naszych zmagań z robieniem gry mobilnej.
Szykuję także analogową grę zimową.
Miesiąc zakończymy zestawieniem gier mobilnych, w które będziemy grać w styczniu.
A na sam koniec wjedzie newsletter – mam na niego dwa pomysły – albo będzie zmiana, albo po staremu, albo trochę tego, trochę tego – jeszcze rozmyślam.

Jak widzisz – jestem w proszku. Jestem niezdecydowana, nieprzygotowana, w takim jakimś rozkroku. Jestem pewna, że to efekt grudniowego bałaganu, jakiego doświadczyłam. Czas posprzątać. Jak dobrze pójdzie styczeń będzie dla mnie miesiącem porządkowania.

Chcesz napisać mi, jak minął Twój 2021 i co tam planujesz na 2022? Chętnie poczytam 🙂 A może masz jakieś nadzieje związane z treściami na MAMAdesigner? Dawaj – to jest ten moment 😁

Zazwyczaj w tym miejscu udostępniałam moim Subskrybentom jakiś zgrabny bonusik graficzny, ale z tym także nie wyrobiłam się w tym miesiącu. Puszczam dzisiejszy list, z nadzieją, że nie masz mi tego za złe.

W zamian za to chcę złożyć Ci noworoczne życzenia…
Nie wiem, jaki był dla Ciebie 2021 (no chyba, że mi napiszesz ;P), więc nie będę życzyć Ci żeby 2022 był lepszy, czy równie dobry. Za to jest jedna taka sprawa, której zawsze, bez względu na wszystko można „pożyczyć” każdemu – szczęścia. Tego Ci życzę w nadchodzącym roku. Takiego, w którym zawiera się moc zdrowia, Twoja i Twoich najbliższych, w którym spełniają się Twoje pragnienia, w którym bliskie Ci osoby są z Tobą i również są szczęśliwe. Wszystkiego dobrego w 2022 🙂

Do usłyszenia za miesiąc!

Powrót do archiwum listów