Medal dla Mamy w kilku wariantach kolorystycznych

Mama na medal! I najlepszy prezent od Dziecka – miłość 🙂 Takie hasła przyświecały mi przy tworzeniu tegorocznych grafik dla mam.

Na blogu jest już całkiem pokaźna kolekcja graficznych upominków dla mamy – od laurek, przez torebeczkę na upominek, girlandę, aż po kolorowankę, czy szablon do papierowego napisu „MAMA”. Ale medalu nie było, a to taki fajny sposób na docenienie mam 😉

Tym razem przygotowałam rozdzielone elementy medalu w kilku wariantach kolorystycznych – tak żeby każdy mógł sobie skleić z tego coś we własnym guście… a najlepiej w guście obdarowywanej mamy 😉

Plik z grafikami do samodzielnego wydruku znajdziecie poniżej ⬇️

LICENCJA

Pliki medali dla mamy oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie medali dla mamy do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA MEDALI DLA MAMY

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy, np. z bloku technicznego (ja używam papieru o gramaturze 160g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *