Świąteczne zakładki do książek

Dziś mam coś specjalnego dla wszystkich książko-maniaków. Czy Wy też w okresie około-świątecznym czujecie nieodpartą ochotę na przeczytanie jakiejś magicznej historii?

W naszej domowej biblioteczce mamy kilka cudownych, świątecznych opowieści. Uwielbiamy czytać je w długie, zimowe wieczory. W zeszłym roku, jedna z nich tak mocno nas wciągnęła, że nim się spostrzegłyśmy z córką, było już po północy! Dobrze, że to była przerwa świąteczna i można było odespać 😆

Na wypadek, gdybyście jednak musieli przerwać czytanie wciągającej historii, mam dla Was urocze zakładki w świątecznych klimatach – a dokładniej z naszym zabawnym Mikołajem.

Poniżej zostawiam Wam trzy wzory do pobrania. Zakładki można wydrukować pojedynczo i zostawić je jako jednostronne, albo podwójnie i po sklejeniu ich ze sobą uzyskać zakładkę dwustronną.

LICENCJA

Pliki zakładek świątecznych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie zakładek świątecznych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA ZAKŁADEK ŚWIĄTECZNYCH

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .jpg
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *