Zabawne i smakowite plakaty do nauki kształtów

Dzisiejsze plakaty to moja próba zabawnego wykorzystania moich designerskich umiejętności do stworzenia nietypowej pomocy edukacyjnej do nauki kształtów.

Postawiłam przed sobą wyzwanie stworzenia patternów, czyli takich powtarzalnych wzorków. Desenie te miały w moim zamyśle bazować na podstawowych kształtach, takich jak kwadrat, trójkąt, koło i prostokąt, ale nie być oczywistym przedstawieniem danego kształtu.

Postawiłam na jedzenie. W jedzeniu odnajdziemy wspomniane kształty bez problemu. Przewrotnie wybrałam jedzenie mniej wartościowe odżywczo, za to niezwykle wdzięczne wizualnie. Może kiedyś jeszcze stworzę wzorki ze zdrowym jedzeniem 🤔 😉. Dziś jednak zostawiam Wam linki do czterech plakatów, które mogą wspomóc naukę kształtów w zabawny i nieoczywisty sposób.

LICENCJA

Pliki plakatów z zabawnymi wzorkami wspierającymi naukę kształtów oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z zabawnymi wzorkami wspierającymi naukę kształtów do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATÓW Z ZABAWNYMI WZORKAMI

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj plików: .jpg
  • Format plików: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy (np. z bloku technicznego, albo kupowany w ryzach np. o gramaturze 200g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 4×1 strona

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasze pozostałe materiały edukacyjne.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *