Halloweenowy pojemnik na przekąski

Halloweenowa domówka to już nasza tradycja, na którą obie z córką nie możemy się doczekać. Jeśli chcecie zobaczyć, jak do tej pory obchodziłyśmy Halloween, to zapraszam was do zapoznania się z wpisami spod hasła halloween. A dziś mamy dla Was coś super, co może przydać się także na Waszej imprezce 😉

Kiedyś już korzystałyśmy z tych kartonowych pojemników na popcorn lub inne przekąski!

Najpierw użyłyśmy ich podczas wieczoru filmowego, a następnie przy okazji kocich urodzinek mojej córki. Oba projekty są dostępne do darmowego pobrania na blogu. Filmowe (klasyczne) pudełka znajdziecie tu, a kocie tutaj.

Dziś natomiast w Wasze ręce oddajemy pojemniki w stylu halloweeny.

Dzisiejszy pojemnik różni się nieznacznie od pozostałych, ponieważ elementy dekoracyjne stanowią osobne części. Dzięki temu sami możecie zdecydować, które z nich i w którym dokładnie miejscu, będą zdobić Wasz pojemnik 🙂

INSTRUKCJĘ SKŁADANIA POJEMNIKA ZNAJDZIECIE TUTAJ. Po złożeniu podstawy, wytnijcie elementy dekoracyjne i przyklejcie je w dowolnym miejscu. My do przymocowania nietoperzy, duszków i napisów „boo” użyłyśmy grubej taśmy dwustronnej, dzięki czemu uzyskałyśmy efekt głębi.

LICENCJA

Plik halloweenowych pojemników na przekąski oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie halloweenowych pojemników na przekąski do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA HALLOWEENOWYCH POJEMNIKÓW NA PRZEKĄSKI

Jedna część pojemnika znajduje się w pliku .jpg o formacie A4. Aby wykonać cały pojemnik należy wydrukować tą część podwójnie (po czym wyciąć i skleić). W tym przypadku zdecydowanie polecamy do wydruku użycie grubszego papieru (minimum 200g/m2), czyli np. takiego z bloku technicznego – pojemnik musi być sztywny.

POBIERAM: POJEMNIK NA PRZEKĄSKI W STYLU HALLOWEENOWYM

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze naszą pokaźną kolekcję materiałów na różne okazje.

Do usłyszenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *