Kalendarz mycia ząbków – odsłona druga

Ostatnio często bywam z córką u dentysty. Aktualnie na własnej skórze przekonuję się, że można oswajać stomatologa od pierwszego ząbka, a i tak w którymś momencie coś może pójść nie tak i zabawa zaczyna się od nowa. Dlatego właśnie potrzebowałam odświeżyć nasz kalendarz mycia ząbków.

Nasz pierwszy kalendarz mycia ząbków zaprezentowałam na blogu dwa lata temu. Od czasu do czasu docierały do mnie wieści, że korzystacie. Raz nawet napisała do mnie Pani z gabinetu stomatologicznego i wspominała, że zamierza wykorzystać kalendarz na zajęciach w Przedszkolu. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ doskonale zdaję sobie sprawę, że edukacja dotycząca higieny jamy ustnej jest bardzo ważna.

Gdyby nie te wszystkie zabawy w dentystę, kalendarze, naklejki, odznaki za mycie ząbków mojemu Dziecku byłoby na pewno jeszcze trudniej zmierzyć się ze strachem, jaki odczuwa na widok fotela w gabinecie stomatologicznym.

A u Was są stomatologiczne strachy, czy jest ok?

LICENCJA

Pliki kalendarza mycia ząbków i naklejek oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kalendarza mycia ząbków do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA KALENDARZA MYCIA ZĄBKÓW I NAKLEJEK

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj plików: .jpg
  • Format plików: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: zwykły papier xero, może też być grubszy (np. z bloku technicznego), a do naklejek można użyć papieru samoprzylepnego.
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 2×1 (2 oddzielne grafiki po 1 stronie)

Po inne edukacyjne materiały zapraszam pod ten link.

Do usłyszenia wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *