Kolorowanka i plakat ze Św. Mikołajem

Już jutro Mikołajki – jedna z moich ulubionych okazji w roku.

Za dzieciaka dostawaliśmy na Mikołaja paczki pod poduszkę. W paczce były słodycze i mój ulubiony świąteczny symbol, czyli pachnące mandarynki! Czasem mama zrobiła nam psikus i do paczek przywiązywała także rózgi, ale ja najlepiej zapamiętałam te mandarynki.

W moim dorosłym domu utrzymałam tą tradycję z własnego dzieciństwa i moja córka także otrzymuje pod poduszkę paczkę ze słodyczami i mandarynkami 😉

Ode mnie dostanie także dzisiejszą kolorowankę ze Św. Mikołajem, a ponieważ lubię kolorować własne kolorowanki w programie graficznym, to dorzucam też plakat na podstawie kolorowanki!

Śmiało – pobierajcie oba pliki.

LICENCJA

Pliki kolorowanki i plakatu ze Św. Mikołajem oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kolorowanki i plakatu ze Św. Mikołajem do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA KOLOROWANKI I PLAKATU ZE ŚW. MIKOŁAJEM

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .jpg
  • Kolorystyka: kolor dla plakatu i skala szarości dla kolorowanki
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2 dla plakatu i zwykły papier xero 80-100g/m2 dla kolorowanki
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 2×1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *