Życzenia noworoczne i plany na 2020

2019 był dla mnie dobrym rokiem. Zamknęłam kilka dużych rozdziałów w swoim życiu, co pozwoliło mi obrać zupełnie nowy kierunek, w którym podążam.

Część zmian została przeze mnie wypracowana, inne zadziały się niezależnie ode mnie, wiele z nich przyniosło cenne lekcje.

W moim życiu prywatnym największymi wydarzeniami w 2019 było zakończenie rocznej terapii i odejście z korpo. Zrobiłam sobie tatuaż, zaprogramowałam grę, uczyłam się kaligrafii, fotografii, przeczytałam 18 książek i nauczyłam się grać w Padel.

Jako MAMAdesigner stworzyłam 29 rozmaitych projektów, co jest tylko niewielką cząstką z tego, co robiłam przez cały rok projektowo jako grafik, ale świetnie się przy tym bawiłam, więc plan jest taki, aby to kontynuować.

PLANY ZWIĄZANE Z MAMAdesigner W 2020 ROKU

Najpierw wyjaśnię, co jako mama rozumiem pod pojęciem plany. Są to dla mnie określone działania, które podejmę lub nie podejmę z równym prawdopodobieństwem w całkowicie nieokreślonej przyszłości.
W skrócie – to, co przeczytacie poniżej wielu z Was mogłoby śmiało nazwać marzeniami, a nie planami, ale zależy mi na użyciu słowa plany, bo to brzmi jakoś tak… bardziej 😉

  1. Uruchomienie i prowadzenie newslettera dla mojej społeczności.
  2. Rozpoczęcie serii wpisów łączących bycie mamą z byciem projektantką gier.
  3. Kontynuacja aktualnych serii – plakaty z literkami, plakaty owocowo-warzywne.
  4. Niespodzianka, o której na obecną chwilę nie chcę jeszcze pisać, ale jak wszystko pójdzie po mojej myśli dowiecie się o niej w pierwszej połowie 2020.
  5. Nasza trzecia książeczka.
  6. Mnóstwo świetnej zabawy.
  7. I może jeszcze ten cały kanał na youtube.

Jeśli macie jakieś pytania, propozycje związane z tym, co tu robię chętnie na nie odpowiem. Piszcie w komentarzach, na maila, albo gdzieś na kanałach społecznościowych – jak Wam wygodnie.

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Czy planujecie, czy też nie, życzę Wam, żeby w nadchodzącym roku wszystko Wam się układało i żebyście byli w tym wszystkim szczęśliwi. Udanej zabawy sylwestrowej 🙂 !!!

No dobra, wygląda na to, że to tyle i widzimy się już w przyszłym roku 😉 Było mi bardzo miło. Do zobaczenia po drugiej stronie!
Za tydzień będę świętować drugie urodziny bloga – szykuję dla Was wpis z liczbami i niespodziankę!

Ewa

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *