366 pomysłów na wspólne spędzanie czasu z Dzieckiem – darmowy e-book z listą zabaw na każdy dzień roku

To jest istne szaleństwo i trochę nie wierzę, że udało mi się zebrać 366 pomysłów (sic!) na zabawy z Dzieckiem w jednym miejscu.

Ale może zacznę od początku…

Cześć,
Jestem Ewa, znana stałym Czytelnikom jako MAMAdesigner, a to dlatego, że jestem zarówno MAMĄ, jak i designerem. Od dwóch lat prowadzę tego bloga – mamadesigner.pl, na którym łączę obie te role. Owocem moich matczyno-designerskich poczynań jest niniejszy e-book, w którym z całą wrodzoną i wypracowaną kreatywnością staram się pokazać Wam, jak niepozorne rzeczy, czy okoliczności mogą zainicjować wspólną doskonałą zabawę z Dzieckiem.

Pod pojęciem wrodzonej kreatywności rozumiem dziecięcą beztroskę, którą każdy z nas posiada. Daleka jestem od stwierdzania, że ktoś jest bardziej lub mniej kreatywny, albo co gorsza jest lub nie jest kreatywny. Kreatywność to stan, nie cecha. Stan, w którym puszczamy wodze fantazji. Marzy mi się, by mój e-book MAMYpomysł na zabawę, był pomocnikiem w tworzeniu kreatywnych zabaw, punktem wyjścia do dobrej zabawy – zarówno dla Was, jak i dla mnie samej.

Tak właściwie, to pierwsza koncepcja zbioru pomysłów na zabawy miała być właśnie na moje i tylko moje potrzeby – taka lista awaryjna, kiedy skończą mi się pomysły na zabawę z córką. Dopiero później pojawił się pomysł, że z takiej listy mógłby skorzystać także ktoś inny…

Jak zapewne się domyślacie – liczba 366-ciu zabaw jest nieprzypadkowa. W końcu każdy dzień jest dobrym momentem na zabawę.

Uwielbiam wymyślanie i planowanie nietypowych okazji, by w ten sposób budować wspomnienia. Kiedy natknęłam się swego czasu na KALENDARZ ŚWIĄT NIETYPOWYCH, zaczęłam zaglądać tam regularnie, by sprawdzić jaką szaloną okazję będzie można uczcić w najbliższej przyszłości.

I tak z połączenia mojej potrzeby stworzenia awaryjnej listy zabaw i obsesyjnego sprawdzania nietypowych okazji do świętowania, powstał nieśmiały pomysł na stworzenie kalendarza z propozycjami zabaw… W oparciu o KALENDARZ ŚWIĄT NIETYPOWYCH (w głównej mierze, ale nie we wszystkich przypadkach). Stworzyłam więc listę 366 (na wypadek roku przestępnego) propozycji zabaw i zamknęłam ją w formie e-booka, bo chyba głupio byłoby trzymać coś takiego w szufladzie 😉

Jeśli macie ochotę – korzystajcie.

LICENCJA

Plik e-booka z pomysłami na zabawy z Dzieckiem oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie e-booka z pomysłami na zabawy z Dzieckiem do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

Nie jestem pomysłodawcą wszystkich wymienionych zabaw, bo są to w dużej mierze dobrze znane i popularne koncepcje zabaw, ale jestem autorką samego e-booka, więc zastrzegam że nie wolno wykorzystywać go w żaden komercyjny sposób.

LINK DO POBRANIA E-BOOKA

Aby pobrać całkowicie darmowego e-booka w formacie .pdf wystarczy kliknąć w poniższy link. Nie wymagam w tym celu żadnej dodatkowej aktywności z Waszej strony, ale byłoby mi szalenie miło, gdybyście zostawili słowo komentarza, albo podzielili się linkiem ze znajomymi. A jeśli będąc pod wrażeniem e-booka postanowicie zaglądać do mnie częściej, to moja radość osiągnie wyżyny!

Uff, to tyle – strasznie jestem ciekawa Waszych opinii, bo mam wrażenie, że MAMYpomysł na… to taki mój projekt roku… 😉

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *