#22 – Niedziela 23.10.2022

Powrót do archiwum listów

Cześć,

O czym w dzisiejszym newsletterze?

  1. NADCHODZĄ SIMS 5!
  2. MIJAJĄCY TYDZIEŃ NA BLOGU
  3. PLANY NA NADCHODZĄCY TYDZIEŃ

Wracam po kolejnej przerwie w wysyłce newslettera. Coś mi w tym roku nie gra jeśli chodzi o regularność pisania i publikowania, ale od przyszłego roku zamierzam to zmienić. Postaram się więc w tym aktualnym trybie pisywać tu na tyle regularnie, na ile się da, a potem mam nadzieję zadzieje się magia.

1. NADCHODZĄ SIMS 5!

Zaryzykuję stwierdzenie, że tą grę znają chyba wszyscy! Sama spędziłam nad nią w młodości niezliczone ilości godzin, a teraz grywam w nią od czasu do czasu z córką. Mowa oczywiście o legendarnych SIMS’ach, które mają już 22 lata.
Z tej okazji aktualna wersja SIMS’ów – SIMS 4, stała się właśnie darmowa do pobrania w wersji podstawowej.

W video Behind The Sims Summit Stream Event twórcy gry dają nam przedsmak tego, jak może wyglądać ona w odsłonie z numerkiem 5. Aktualnie mowa o projekcie Rene, ale według niektórych to początek SIMS’ów 5. Spekuluje się, że nowa wersja pojawi się za 3 lata.

2. MIJAJĄCY TYDZIEŃ NA BLOGU

Na blogu od tygodnia króluje Halloween. W związku z tym opublikowałam post z halloweenową grą na spostrzegawczość i halloweenową girlandą.

3. PLANY NA NADCHODZĄCY TYDZIEŃ

W klimatach Halloween pozostaniemy jeszcze do wtorku. Planuję wtedy opublikować ogromną darmową paczkę dekoracji imprezowych z dyniami, nietoperzami i duszkami. Paczka będzie zawierała plakaty, girlandę (to będzie ta już opublikowana), pojemniki na przekąski, torebki na cukierki, czapeczki imprezowe, zaproszenie i elementy dekoracyjne.
W czwartkowym wpisie planuję wrócić do moich ukochanych wpisów o grach. Tym razem wezmę na tapet element gier, który nazywa się „lootbox” – opowiem, czym jest i dlaczego kolejne kraje zakazują jego umieszczania w grach.

💛💛💛

Uściski!
Ewa

Powrót do archiwum listów