Darmowa kartka na Dzień Dziecka

Swojej córce życzę zawsze spełnienia marzeń i tego, żeby nigdy nie straciła dziecięcej cząstki swojej duszy. W Dniu Dziecka będziemy z mężem spełniać część tych marzeń.

Na szczęście na liście znajdują się takie rzeczy jak lody na śniadanie, czy możliwość nie umycia zębów! 🤣 Zresztą, co ja Wam będę opowiadać – Młoda chce taki Dzień Dziecka:

Poza ilością lodów, uznałam że wszystko jest „do zrobienia” i taki właśnie Dzień Dziecka przed nami. A do tego dorzucę jeszcze kartkę z życzeniami 🙂

Tym razem postawiłam na minimalizm i zaprojektowałam kartkę z kolorowym napisem – podobnym do tego z medali dla mamy (no taką mam teraz zajawkę ;p)

A jakie plany na Dzień Dziecka u Was?

LICENCJA

Plik kartki na Dzień Dziecka oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kartki na Dzień Dziecka do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA KARTKI NA DZIEŃ DZIECKA

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy, np. z bloku technicznego (ja używam papieru o gramaturze 160g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *