Walentynkowe zakładki do książek

Jednym z wielu sposobów, w jaki okazuję mojej córce miłość jest czytanie jej książek 💛 Nie co wieczór, ale bardzo często – tuż przed snem wybieramy jakąś książkę, którą czytam jej do snu.

Mamy w czym wybierać, bo jej biblioteczka ugina się od przepięknych wydań, a do tego subskrybujemy abonamenty czytelniczy, dzięki któremu kiedy jestem zbyt zmęczona na czytanie, włączam Młodej audiobooka. Choć ona woli zdecydowanie kiedy to ja czytam 😉

O ile w przypadku książek cyfrowych nie ma odwiecznego problemu z zaznaczeniem, gdzie skończyłyśmy czytać, o tyle w klasycznych książkach… też w sumie nie ma tego problemu, bo zawsze mogę wydrukować jakąś fajną zakładkę. Na naszej stronie mamy ich już kilka, a dziś przygotowałam coś specjalnie na zbliżające się WALENTYNKI!

Nasze dzisiejsze zakładki pełne miłości nadają się świetnie jako walentynkowy upominek, więc śmiało – drukujcie i wręczajcie je swoim bliskim 🙂

Poniżej zostawiam Wam trzy wzory do pobrania. Zakładki można wydrukować pojedynczo i zostawić je jako jednostronne, albo podwójnie i po sklejeniu ich ze sobą uzyskać zakładkę dwustronną.

LICENCJA

Pliki zakładek walentynkowych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie zakładek walentynkowych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA ZAKŁADEK WALENTYNKOWYCH

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .jpg
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *