#23 – Niedziela 30.10.2022

Powrót do archiwum listów

Cześć,

O czym w dzisiejszym newsletterze?

  1. ZROBIŁAM HALLOWEENOWĄ GRĘ MOBILNĄ – CHCESZ ZAGRAĆ?
  2. MIJAJĄCY TYDZIEŃ NA BLOGU
  3. PLANY NA NADCHODZĄCY TYDZIEŃ

Ponieważ jestem pochłonięta przygotowaniami do imprezy halloweenowej, dziś będzie króciutko i monotematycznie – w dzisiejszym liście motywem przewodnim będzie Halloween.

1. ZROBIŁAM HALLOWEENOWĄ GRĘ MOBILNĄ – CHCESZ ZAGRAĆ?

Właściwie to nie zrobiłam jej sama – gra jak zwykle powstała we współpracy z moim mężem, pod szyldem naszego studia Enclave Games. A zatem we dwoje zrobiliśmy nowy, halloweenowy poziom do naszej niemal flagowej gry Flood Escape.

W grę Flood Escape możesz zagrać tu – gra odpala się bez instalacji, grasz w przeglądarce, a żeby zagrać w sam halloweenowy poziom, bez konieczności zbierania na niego monetek wystarczy kliknąć tu: CHCĘ ZAGRAĆ W HALLOWEENOWY FLOOD ESCAPE.
Więcej o grze możesz poczytać we wpisie mojego męża – New halloween level in Flood Escape.

Miłego grania! 🎃😊💛 (i daj znać, jak wrażenia)

2. MIJAJĄCY TYDZIEŃ NA BLOGU

Na blogu ciąg dalszy Halloween, ale tym razem w wydaniu SUPER-ULTRA-MEGA-PACZKI darmowych gadżetów imprezowych na imprezę halloweenową. Zebrałam w jednym miejscu nasze dotychczasowe dekoracje i kilka nowych, przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Miałam w planach przygotować także wpis o lootboxach, jednak poległam… a na czym? Na moim standardowym syndromie oszusta. Miałam kilka fajnych spostrzeżeń na temat lootboxów. Chciałam przybliżyć ich temat Czytelnikom bloga, ale kiedy zaczęłam wyszukiwać informacje potwierdzające, to co wiem, doszłam do jakże „pomocnego” wniosku, że nie wiem, o nich WSZYSTKIEGO, więc nie powinnam jeszcze o nich pisać 🤯
Zaczęłam dyskutować z moim syndromem oszusta, ale zabrakło mi dni tygodnia, na zwalczenie go 🙈 Dam sobie szansę w następnym tygodniu, albo zrobię przerwę od tematu i wrócę do postu o lootboxach, jak będę gotowa.

3. PLANY NA NADCHODZĄCY TYDZIEŃ

Tak jak pisałam we wstępie – jestem pochłonięta przygotowaniami do imprezy, a to oznacza, że nie przygotowałam treści na nadchodzący tydzień. Z tego powodu mogą być obsuwy jeśli chodzi o daty publikacji, ale jeśli wszystko pójdzie gładko, to we wtorek opublikuję kalendarz na 2023 (jeszcze nie wiem, czy w wersji dla Dzieci, czy dla Dorosłych – obie są w planie), a w czwartek albo zaległy wpis o lootboxach, albo pomysły na sprytne wykorzystanie gier w edukacji Dzieci. Pożyjemy – zobaczymy 😉

💛💛💛 Koniecznie daj znać, jak wrażenia z gry w halloweenowe Flood Escape 😉

Uściski!
Ewa

Powrót do archiwum listów