Letnia gra memory

Od dwóch tygodni korzystamy z pięknej letniej pogody i wakacyjnego chillout’u (no, przynajmniej Młoda korzysta, ja trochę „wakacjuję”, trochę pracuję 😉). Aż się prosi, żeby na kocyk do parku wziąć jakąś planszówkę.

Zagrałyśmy już we wszystko, co miałyśmy, więc trzeba było stworzyć sobie całkiem nową grę!

Pamiętacie może, że na wiosnę spostrzegłam że w moich grach memory zapanował pewien nieoczekiwany wzór? Całkiem przypadkowo przygotowałam zaraz po sobie: memory jesienne, zimowe i wiosenne. Do kompletu brakowało lata, więc pewnie nikogo nie zdziwi, że tym razem postawiłyśmy właśnie na letnie memory.

Wśród dzisiejszych symboli do sparowania, znajdziecie między innymi takie obrazki jak lody, słonko, kocyk, rower, lemoniada, więcej lodów i atrybuty plażowe – w sumie 12 par.

ALE TO NIE WSZYSTKO! Skoro mamy już jesienne, zimowe, wiosenne i letnie memory, to… powstała nam: „PORY ROKU – WIELKA GRA MEMORY” 😃 Poprzednie pory roku powstawały trochę niezależnie, dlatego np. jesień ma 15 par, a nie tak jak pozostałe – po 12, dodatkowo tak jak wiosna nie ma pudełka, zima nazywa się „bałwanki” i ma zaklejane pudełeczko. Żeby to wszystko jakoś ogarnąć postanowiłam przygotować wszystkim odpowiednie pudełeczka (takie wsuwane – żeby można ich było używać na okrągło) i podrzucić je do poprzednich wpisów 😜 A wszystkie pory razem stworzą ogromne memory na 51 par! 🤯 😱

LICENCJA

Pliki letniego memory oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie letniego memory do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA LETNIEGO MEMORY

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku gry:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .jpg
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1×3

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *