Wakacyjne bingo – letnie wyzwania dla dzieci

Wakacje to idealny czas na zabawę i nowe przygody. Aby uczynić te chwile jeszcze bardziej ekscytującymi, przygotowałam dla Was specjalne wakacyjne bingo, które dostarczy mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Na blogu znajdziecie wiele kreatywnych zabaw, ale bingo jeszcze nie było, a jest to wyjątkowy sposób na zaangażowanie dzieci w aktywności na świeżym powietrzu i wspólne rodzinne przygody. To doskonała okazja, by spędzić czas razem i stworzyć niezapomniane wspomnienia.

Co to jest wakacyjne bingo?

Wakacyjne bingo to gra, w której dzieci wykonują różne zadania umieszczone na planszy bingo. Każde zadanie to jedno pole na planszy, a celem jest zebranie całej linii (w tym przypadku pionowej lub poziomej) poprzez wykonanie zadań. Zadania obejmują takie aktywności jak: budowanie zamku z piasku, zbieranie muszelek, piknik w parku, czy rysowanie na chodniku kredą.

Jak korzystać z planszy?

  1. Wydrukuj planszę: Pobierz plik z planszą wakacyjnego bingo, którą znajdziesz poniżej, i wydrukuj ją na papierze.
  2. Przygotuj się do zabawy: Upewnij się, że masz wszystkie potrzebne materiały do wykonania wybranego zadania, np. kreda, koc, kosz piknikowy, itd.
  3. Zaczynamy zabawę: Zacznijcie od pierwszego wybranego przez Was zadania i bawcie się razem, wykonując kolejne wyzwania.

LICENCJA

Pliki wakacyjnego bingo oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie wakacyjnego bingo do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA WAKACYJNEGO BINGO

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: zwykły papier xero (taki o gramaturze 80-100g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Jakie są Wasze ulubione letnie aktywności? Podzielcie się w komentarzach!

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *