Memory z bałwankami

Dawno temu, kiedy stworzyłam swoje pierwsze bałwankowe grafiki, wiedziałam że jeszcze kiedyś wrócę do tego tematu. I w związku z tym mam dla Was dzisiaj grę memory z ilustracjami bałwanków właśnie!

Tym razem do powstania całej gry zainspirowało mnie kilka rzeczy. Pierwszą z nich były oczywiście wspomniane wyżej grafiki z bałwankami. To dzięki nim wybrałam temat przewodni dzisiejszego memory.

Drugą było jesienne memory, które udostępniłam na blogu w październiku ubiegłego roku. Przyszło mi wtedy do głowy, że jeśli stworzę serię kolejnych mini-gier memory bazujących na jakimś małym konkretnym temacie (jesień, bałwanki i kto wie, co przyniesie przyszłość), to skończę z mega wielkim memory na tysiąc pięćset sto dziewięćset różnych par. Stąd dzisiejszy krążkowy wygląd gry – pasujący do zeszłorocznego jesiennego zestawu 😉 Przebiegłe, co? 😉

Trzeci element to pudełeczko na grę. Tak bardzo spodobała mi się koncepcja tegorocznych pudełek dla Babci i Dziadka, że postanowiłam wykorzystać tamte szablony i podmienić im grafikę na pasującą do gry.

Wśród symboli, z których będziemy szukać pasujących par, znajdziecie takie obrazki jak kilka rodzajów bałwanków, śnieżynkę, śnieżne kule, szalik, rękawiczki czy marchewkowy nos – w sumie 12 par.

Do wycinania moich bałwankowych okrągłych kart użyłam specjalnej wykrawaczki do kółek, ale można swobodnie użyć zwykłych nożyczek.

LICENCJA

Pliki bałwankowego memory oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie bałwankowego memory do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA BAŁWANKOWEGO MEMORY

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .jpg
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1×3

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *