Plakaty wielkanocne

Zabieram się za dekorowanie domu na Święta Wielkanocne. Trochę późno, ale dopiero co zakończyliśmy kilku-tygodniowe świętowanie urodzin córki 😄

Zresztą jeśli chodzi o dekoracje wielkanocne, to trochę już tego mi się przez lata uzbierało. Mam fajną girlandę, kartki i plakat. We wpisie z pomysłami na wielkanocne pisanki zawsze znajdę coś inspirującego – w tym roku kuszą mnie marchewkowe ozdoby 🙃

I choć nasze ukochane trzy ramki w pokoju dziecka miały już wielkanocne wypełnienie w postaci trzech plakatów z baziami, to postanowiłam przygotować do nich coś świeżego w tym roku. Pokój córki przechodzi właśnie metamorfozę i z mojego wychuchanego białego pomieszczenia z żółciutkimi jak słońce dodatkami, staje się pokojem młodej damy, która uwielbia niebieskie akcenty. Ale nie mogłam sobie odmówić słonecznych, energetycznych żółtych plakatów wielkanocnych.

Jeśli macie na nie ochotę, to zapraszam do pobierania darmowych plików do wydruku – szczegóły poniżej 😊

LICENCJA

Pliki plakatów wielkanocnych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nicg zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów wielkanocnych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW WIELKANOCNYCH

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .jpg
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 3

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *