Girlanda urodzinowa z leśnymi zwierzętami

Dziś mam dla Was uroczą girlandę urodzinową, na której umieściłam znane z kilku moich poprzednich wpisów LEŚNE ZWIERZĘTA! 🙂

Jeśli chodzi o leśne zwierzęta, to na blogu znajdziecie plakaty, grę memory, metryczkę oraz plan lekcji z tym motywem. A najbardziej dumna jestem z gry mobilnej z leśnymi zwierzakami, którą popełniłam wraz z moim mężem.

Przy okazji wiem, że lubicie moje girlandy urodzinowe, bo od trzech lat jedna z nich jest w TOP5 waszych ulubionych wpisów na blogu. A ponieważ w marcu jestem w wyjątkowo urodzinowym nastroju (z powodu urodzin mojej córki), to postanowiłam przygotować dla Was dzisiejszą girlandę z napisem „sto lat” i proporczykami z sową, sarenką i liskiem, czyli reprezentantami naszych leśnych zwierzątek.

Ta girlanda zadowoli wszystkich miłośników natury i dzikich zwierząt. Kolorystyka sprawdzi się zarówno na przyjęciu dla dziewczynki, jak i chłopca.

Aby przygotować girlandę, potrzebowałam kilku materiałów, takich jak papier, nożyczki, klej oraz sznurek (lub cienka tasiemka). Następnie wydrukowałam szablony proporczyków, które znajdziecie na końcu tego wpisu. Po wycięciu proporczyków, przyczepiłam je do sznurka, tworząc w ten sposób piękną girlandę.

Taka girlanda to prosty, ale bardzo efektowny sposób na udekorowanie dziecięcych przyjęć urodzinowych lub innych imprez tematycznych, a także na ozdobienie pokoju dziecka – wtedy wystarczy wydrukować proporczyki z obrazkami zwierzątek i pominąć te z napisem „sto lat”.

Girlandę można drukować na grubszym papierze, np. technicznym – wtedy będzie trwalsza.

Linki do wszystkich grafik znajdziecie poniżej. To co? Drukujecie?

Do sklejenia proporczyków polecam klej szkolny, albo taśmę dwustronną 😊 Odradzam natomiast klej wodny, który może rozmoczyć papier.

LICENCJA

Plik girlandy urodzinowej z leśnymi zwierzętami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie girlandy urodzinowej z leśnymi zwierzętami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA GIRLANDY URODZINOWEJ Z LEŚNYMI ZWIERZĘTAMI

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku girlandy:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .jpg
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 3

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *