Plakaty mikołajkowe

Bez względu na to, czy Mikołaj u Was był, czy nie, czy w niego wierzycie, czy nie, czy obchodzicie Mikołajki, czy też nie, a może trochę wszystkiego i jesteście tak pomiędzy! Spieszę z wibrującymi czerwonymi plakatami mikołajkowymi – tak na przełamanie pogodowej szarości 😉

Na trzech plakatach, które można potraktować jako komplet, albo jako pojedyncze grafiki, umieściłam wszystko co kojarzy mi się ze Świętym Mikołajem, czyli czerwony brzusio, ciastka i mleko oraz prezenty!

Nigdy nie zapomnę zapachu mandarynek, które co roku znajdowaliśmy w paczkach pod poduszką. Słodycze też były, ale to mandarynki wspominam najcieplej 🙂

A Wy macie jakieś przyjemne wspomnienia związane z mikołajkami?

LICENCJA

Pliki plakatów mikołajkowych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów mikołajkowych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW MIKOŁAJKOWYCH

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku plakatów:

 • Format pliku: A4
 • Typ pliku: .jpg
 • Kolorystyka: kolor
 • Zalecana grubość papieru: zwykły papier xero (80-100g/m2) lub grubszy (160-250g/m2)
 • Rodzaj wydruku: jednostronny
 • Ilość stron do wydruku: 1×3

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

1 thought on “Plakaty mikołajkowe

 1. Przytulniej says:

  Dzisiejszy internet jest pełen tekstów napisanych tylko po to, aby się one klikały i na siebie zarabiały… To jest męczące i sprawia, że nie traktuje już poważnie wszystkich artykuł. Na szczęście ten wpis jest dowodem, że istnieją jeszcze ciekawe artykuły!!! Polecam!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *