Darmowy plakat z tabliczką mnożenia – edycja 2022

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Ideą tego święta jest pokazanie Dzieciom, że nauka matematyki może być zabawna i przyjemna.

Jestem tego samego zdania, dlatego na swoim blogu co jakiś czas publikuję różne materiały do nauki matmy poprzez zabawę. Był np. Matematyczny Czarny Piotruś, albo kolorowe karty do nauki działań matematycznych. Kiedyś popełniłam również karty pracy z balonikami. Sami widzicie – zabawa na całego! 🥳😉

Jeśli chodzi o tabliczkę mnożenia, to ja wolę ten wariant, w którym rozwiązanie działania znajduje się na skrzyżowaniu wierszy i kolumn – specjalistyczna nazwa tego rozwiązania to macierz kwadratowa 🤓

Istnieje jeszcze wersja, w której działania wraz z rozwiązaniami prezentowane są w formie zestawienia. Myślę, że taki wariant też kiedyś dla Was przygotuję.

Tymczasem zostawiam Was z tabliczką mnożenia w kociej odsłonie.

Kocia tabliczka mnożenia, to obok planu lekcji, alfabetu i cyferek urocza pomoc edukacyjna wchodząca w skład moich tegorocznych Szkolnych Grafik z Kotami. Na dole tego wpisu znajdziecie jeszcze link do Szkolnych Grafik z Leśnymi Zwierzętami z zeszłego roku (aby pobrać te zeszłoroczne, trzeba zapisać się do mojego newslettera).

LICENCJA

Plik tabliczki mnożenia z kotami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie tabliczki mnożenia z kotami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA TABLICZKI MNOŻENIA

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Pssst! Jeśli interesują Was szkolne grafiki, to rzućcie okiem na tą paczkę, którą dostajecie za darmo po zapisaniu się na mój newsletter!

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *