Zimowa multi-gra, czyli karty do gry na różne sposoby w zimowych klimatach

Przyznam szczerze, że ten wpis był zaplanowany na styczeń. Coś tam poszło jednak nie tak jak trzeba i okazało się, że w połowie lutego moja zimowa multi-gra może być już nieaktualna! Czy u Was też wiosna za oknem? 😱

Spieszę zatem z publikacją, bo zaraz się okaże, że będę proponowała Wam śnieżynki i bałwanki w chwili gdy Wasze myśli będą już przy lemoniadzie i lodach na patyku!

Nie zwlekając:

Czym jest multi-gra?

Nazwa multi-gra powstała spontanicznie, bo jak nazwać coś, w co można grać na różne sposoby?

Zaprojektowałam kilka kart z zimowymi ikonkami. Pierwotnie miały to być karty do nauki o zimie. Ale jak w przypadku kart do nauki o emocjach od razu przyszło mi do głowy, że zimowymi kartami można będzie grać również w memory jeśli karty wydrukuje się podwójnie, a skoro tak, to czemu nie móc zagrać nimi w inne gry?! Dorobiłam kilka kolejnych kart, tak żebyście mogli zagrać również w Czarnego Piotrusia albo w cokolwiek tylko przyjdzie Wam do głowy.

Do dyspozycji macie 15 par kart z zimowymi ikonkami. Karty można grupować np. ze względu na kolor znajdującego się na nich kółeczka z liczbą, albo ze względu na kategorię (ubiór, zrobione ze śniegu, zimowa zabawa, pogoda, itp.) – zasady możecie ustalać samodzielnie.

Jeśli chcecie zadrukować plecki kart, to zostawiam Wam również plik ze śnieżnym wzorkiem, który idealnie się do tego nadaje – drukujemy wtedy karty dwustronnie.

LICENCJA

Pliki zimowej multi-gry oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie zimowej multi-gry do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA ZIMOWEJ MULTIU-GRY

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj plików: .jpg
  • Format plików: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier (np. z bloku technicznego / gramatura +/- 200g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny lub dwustronny – według uznania
  • Ilość stron do wydruku: 5×1 (5 oddzielnych grafiki po 1 stronie – można drukować jednostronnie same fronty kart, lub dwustronnie razem ze wzorkiem na plecach kart)

Udanej zabawy! Dajcie znać, w jaki sposób Wam najprzyjemniej gra się w multi-grę.

Po inne zimowe materiały zapraszam do działu zimowego, a wszystkim wyczekującym wiosny polecam dział wiosna 😉

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *