Plakaty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka – to dwie styczniowe okazje, dzięki którym w naszej rodzinie nie tylko dziękujemy Babciom i Dziadkom za ich obecność, ale także wspólnie wymyślamy i własnoręcznie przygotowujemy śliczne drobiazgi.

Większość z nich możecie podejrzeć w zakładce Dzień Babci i Dziadka. Znajdziecie tam przepis na czekoladowe serduszka, pyszne pierniczki wraz z instrukcją wykonania uroczego ozdobnego pudełeczka, naklejki, które można wykorzystać przy tworzeniu laurki, instrukcję wykonania pięknej papeterii na odświętną korespondencję, pomysły na papierowy bukiet kwiatów, a także etykietki prezentowe, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem 🙂

W tym roku mam dla Was coś, co nie wymaga wielu przygotowań, a może być miłym upominkiem, który sprawi, że na twarzy zainteresowanych zagości uśmiech. Mowa o zabawnych plakatach.

Na liście rzeczy, które zawsze chciałam zaprojektować od jakiegoś czasu widniał plakat-definicja. To dość popularny motyw wnętrzarski, a plakaty w takim właśnie stylu są estetyczne i uniwersalne. Te dwie cechy sprawiły, że postanowiłam wykorzystać ten trend w dzisiejszych plakatach, wierząc że dzięki temu spodobają się każdej Babci i każdemu Dziadkowi 😉

Jeśli uważacie, że tak, to nie wahajcie się ich pobrać – linki znajdziecie poniżej.

LICENCJA

Pliki plakatów na Dzień Babci i Dzień Dziadka oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów na Dzień Babci i Dzień Dziadka do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW NA DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj plików: .jpg
  • Format plików: A4
  • Kolorystyka: skala szarości
  • Zalecana grubość papieru: zwykły xero lub grubszy
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 2 plakaty po 1 stronie

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasze pozostałe plakaty, a także wspomniane wyżej upominki na Dzień Babci i Dzień Dziadka. A może zajrzycie też do naszych pozostałych pomysłów na upominki.

Do usłyszenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *