Darmowy brokułowy plakat

No nie lubi brokuła. Tzn. mówi, że nie lubi. Moja córka chyba nie jest jakimś wyjątkiem w kwestii relacji Dziecka z tym konkretnym warzywem. Śmiem twierdzić, że wyjątek stanowią Dzieci, które brokuła lubią… jeść oczywiście!

I właśnie dlatego na dzisiejszym plakacie znalazł się brokuł. Bo ja trochę w to całe nie lubienie nie wierzę! Tzn. wiecie, szanuję kiedy córka mówi, że nie zje. Za radą mądrzejszych ode mnie kładę na stole i mówię „jak chcesz to sobie nałóż”.

Ale raz jeden zrobiłam mały eksperyment… Trafię pewno za to do piekła dla cwanych rodziców, no ale może wykupię się tymi wszystkimi lodami, na które pozwoliłam. Otóż pewnego dnia ugotowałam zupę krem z brokuła, ale nie powiedziałam, że to z brokuła, tylko że to „zupa ufoludkowa” (nazwę zgapiłam, ale nie pamiętam już niestety od kogo – autorze, pozdrawiam Cię). Dosmaczyłam wszystko groszkiem ptysiowym, nazywając go „asteroidami” i z zachwytem obserwowałam, jak zupa znika z talerza w tempie szybszym niż światło rozchodzące się w próżni!

No to ja się, przepraszam bardzo, pytam – JAKIE NIE LUBIĘ?!

Brokule, ty niedoceniany warzywie jeden. Masz dziś swój plakat ode mnie – powieszę go u córki w pokoju, może zapomni, że Cię „nie lubi” i przyzna, że tak na prawdę nic do Ciebie nie ma 😉

Tym samym oddaję tego zielonego łobuza (choć u nas akurat w wersji prawie monochromatycznej) w Wasze ręce – drukujcie i szerzcie wieść o tym, że Dzieciaki ściemniają, że go nie lubią 😀

LICENCJA

Pliki plakatu brokułowego oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu brokułowego do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATU BROKUŁOWEGO

Plakat został przygotowany w formacie A4 i zamknięty w formie pliku .jpg

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze całą naszą owocowo-warzywną serię plakatów.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *