Szablony do nauki pisania

Na moim blogu znajdziecie pokaźną kolekcję plakatów z literkami, których zadaniem jest wspieranie w nauce czytania i pisania. Akurat jestem na takim etapie, że w tej nauce sama mocno wspieram własne dziecko. Stąd pomysł na dzisiejsze szablony do nauki pisania, które zasilą także bazę materiałów edukacyjnych na blogu.

W tej pomocy edukacyjnej postawiłam na dwa różne rozwiązania.

Pierwsze znam z własnej nauki pisania z czasów, kiedy uczęszczałam do zerówki. Są to szlaczki. O szlaczkach pisałam już we wpisie Szlaczki dla dzieci. Wtedy zostawiłam Wam zdjęcie naszych szlaczków do inspiracji. Tym razem umieściłam je na kartce A4 w formie szablonu i dorzuciłam do kolekcji jeszcze kilka innych wariacji.

Drugim rozwiązaniem są karty z pojedynczymi słowami. Tu Dziecko ma już okazję poćwiczyć pisanie literek. Same, pojedyncze literki może ćwiczyć także z wykorzystaniem naszych literkowych plakatów.

LICENCJA

Pliki szablonów do nauki pisania oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie szablonów do nauki pisania do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres ewa.mazur@mypoint.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (ewa.mazur@mypoint.pl).

LINK DO POBRANIA SZABLONÓW DO NAUKI PISANIA

Oba szablony umieściłam na formacie A4 i udostępniam je w dwóch osobnych plikach .jpg. Tym razem polecam drukowanie na zwykłej kartce xero.

POBIERAM: SZABLONY ZE SZLACZKAMI

POBIERAM: SZABLONY ZE SŁOWAMI

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze cały nasz edukacyjny dział.

Do usłyszenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.