Szablony do nauki pisania

Na moim blogu znajdziecie pokaźną kolekcję plakatów z literkami, których zadaniem jest wspieranie w nauce czytania i pisania. Akurat jestem na takim etapie, że w tej nauce sama mocno wspieram własne dziecko. Stąd pomysł na dzisiejsze szablony do nauki pisania, które zasilą także bazę materiałów edukacyjnych na blogu.

W tej pomocy edukacyjnej postawiłam na dwa różne rozwiązania.

Pierwsze znam z własnej nauki pisania z czasów, kiedy uczęszczałam do zerówki. Są to szlaczki. O szlaczkach pisałam już we wpisie Szlaczki dla dzieci. Wtedy zostawiłam Wam zdjęcie naszych szlaczków do inspiracji. Tym razem umieściłam je na kartce A4 w formie szablonu i dorzuciłam do kolekcji jeszcze kilka innych wariacji.

Drugim rozwiązaniem są karty z pojedynczymi słowami. Tu Dziecko ma już okazję poćwiczyć pisanie literek. Same, pojedyncze literki może ćwiczyć także z wykorzystaniem naszych literkowych plakatów.

LICENCJA

Pliki szablonów do nauki pisania oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie szablonów do nauki pisania do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA SZABLONÓW DO NAUKI PISANIA

Oba szablony umieściłam na formacie A4 i udostępniam je w dwóch osobnych plikach .jpg. Tym razem polecam drukowanie na zwykłej kartce xero.

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze cały nasz edukacyjny dział.

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *