Kolorowe karty z minkami do nauki emocji

Wygląda na to, że o własnych emocjach możemy uczyć się przez całe życie. Tych kilku podstawowych uczą się już bobasy oglądając mimikę twarzy rodziców. Starsze dzieci uczą się rozpoznawać szerszy wachlarz uczuć, nastolatki przeżywają uczuciowy hardcore, a dorośli, jeśli tylko sobie na to pozwolą mogą odkryć mnóstwo niuansów i skomplikowanych zależności. Nigdy nie jest za późno na naukę emocji.

Właśnie taka myśl przyświecała mi przy tworzeniu tych sześciu uroczych kart z minkami. Mamy tu kilka podstawowych grymasów – złość, strach, zdziwienie, radość, smutek i dobry humor. A może Wy odczytujecie te minki inaczej? Czy wybrane przeze mnie kolory są dla Was tak samo pasujące do danej emocji? Jeśli karty przyczynią się w jakiś sposób do otwarcia dyskusji o uczuciach, to moja misja została wykonana 😀

Zostawiam zatem link do pliku z kartami i czekam na info o Waszych wrażeniach 😉

LICENCJA

Pliki kart z emocjami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kart z emocjami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA KART Z EMOCJAMI

Sześć kwadratowych kart znajduje się na kartce A4, do pobrania w formie pliku .jpg.

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze strojące minki chmurki, jesienne listki i wiosenne kwiatki. A oprócz nauki emocji polecam także poznanie własnych zmysłów z naszą edukacyjną grą ZMYSŁAKI.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *