Plakat z chmurkami

Lubię tworzyć plakaty z seriami min i grymasów. Oprócz charakteru dekoracyjnego takich grafik mogę też przemycić w nich aspekt edukacji psychologiczno-społecznej, czyli odczytywanie uczuć z wyrazu twarzy.

Strojenie min to super zabawa, ale też ogrom wiedzy dla małego człowieka. Dzięki przybieraniu grymasów i trenowaniu nazw emocji z nimi związanych dziecko pozyskuje kilka wskazówek z obszernej instrukcji obsługi życia społecznego.
Dlatego właśnie, postanowiłam z naszych kilku plakatów (i nie tylko) z minkami uczynić kolejną kolekcję grafik – tym razem pomocy do nauki o emocjach.

Obok jesiennego plakatu z liśćmi strojącymi miny, wiosennej kolorowanki i plakatu z uroczymi kwiatkami oraz gry w matematycznego Czarnego Piotrusia w kolekcji udostępniam dzisiaj plakat z chmurkami.

Chmurki mają minki roześmiane na kilka różnych sposobów, smutne, wystraszone, złośliwe, czy zdziwione. Ciekawa jestem, czy odszukacie wszystkie te emocje? 😉

Link do pobrania

Plakat z chmurkami to plik .jpg w formacie A4. Można drukować go zarówno na domowej drukarce, jak i w profesjonalnym punkcie kserograficznym. My używamy zwykle do wydruku plakatów trochę grubszego papieru niż standardowy papier xero (papier xero ma zwykle gramaturę w okolicach 80-100g/m2, a my używamy papieru do drukarek o gramaturze 200g/m2 – do kupienia w sklepach z artykułami szkolno-biurowymi).

Licencja

Plik Plakatu z chmurkami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego (domowego)! Nie zezwalam na jego komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Zezwalam na nieodpłatny użytek w celach edukacyjnych przez takie instytucje, jak Szkoły, czy Przedszkola, ale proszę o uprzedni kontakt na adres ewa.mazur@mypoint.pl.

Istnieje możliwość zakupu licencji komercyjnej – kontakt pod tym samym adresem – ewa.mazur@mypoint.pl.

Do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.