Jesienna kolorowanka z wiewiórką

O tym, że kolorowanki służą dzieciom do ćwiczenia umiejętności manualnych wiadomo nie od dziś… niektórym dzieciom sprawiają one również ogromną radość. Mnie osobiście cieszy nieopisanie ich tworzenie, stąd dziś mam dla Was kolejną kolorowankę w jesiennym klimacie (pamiętacie naszą halloweenową dynię z zeszłego roku?) – z uroczą wiewiórą w roli głównej.

Muszę przyznać, że tego projektu jeszcze nie „testowałam” na mojej córce (miała ostatnio za dużo zabawy na głowie :P), ale mam cichą nadzieję, że przyjmie go ciepło.

Jeśli nasza jesienna wiewiórka przypadła Wam do gustu, możecie pobrać ją za darmo poniżej.

LICENCJA

Pliki kolorowanki z wiewiórką oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kolorowanki z wiewiórką do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA KOLOROWANKI Z WIEWIÓRKĄ

Grafika z kolorowanką to plik .jpg w formacie A4, który swobodnie można wydrukować nawet na domowej drukarce. Zwykle razem z córką drukujemy nasze kolorowanki na standardowym papierze xero.

A Wasze dzieci lubią kolorowanki?

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *