Jesienna kolorowanka z wiewiórką

O tym, że kolorowanki służą dzieciom do ćwiczenia umiejętności manualnych wiadomo nie od dziś… niektórym dzieciom sprawiają one również ogromną radość. Mnie osobiście cieszy nieopisanie ich tworzenie, stąd dziś mam dla Was kolejną kolorowankę w jesiennym klimacie (pamiętacie naszą halloweenową dynię z zeszłego roku?) – z uroczą wiewiórą w roli głównej.

Muszę przyznać, że tego projektu jeszcze nie „testowałam” na mojej córce (miała ostatnio za dużo zabawy na głowie :P), ale mam cichą nadzieję, że przyjmie go ciepło.

Jeśli nasza jesienna wiewiórka przypadła Wam do gustu, możecie pobrać ją za darmo poniżej.

Link do pobrania

Grafika z kolorowanką to plik .jpg w formacie A4, który swobodnie można wydrukować nawet na domowej drukarce. Zwykle razem z córką drukujemy nasze kolorowanki na standardowym papierze xero.

Licencja

Plik kolorowanki z wiewiórką oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego (domowego)! Nie zezwalam na jego komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Zezwalam na użytek w celach edukacyjnych przez takie instytucje, jak Szkoły, czy Przedszkola, ale proszę o uprzedni kontakt na adres ewa.mazur@mypoint.pl.

Istnieje możliwość zakupu licencji komercyjnej – kontakt pod tym samym adresem – ewa.mazur@mypoint.pl.

A Wasze dzieci lubią kolorowanki?

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz